امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн
Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

[تصویر:  5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн – Що я тобі винна, що ти мене потріпуєш? – крикнула Кайдашиха і кинулась до тину так швидко, що Мотря покинула кілки і оступилась од тину. «Ви трошечка спізнилися. Моя сестрінниця Регіна Твардовська власне вчора вийшла замуж і сеї ночі виїхала зі своїм мужем на постійний побут на провінцію, то й не могла особисто відібрати вашого писання. При нагоді я перешлю їй його. З поважанням Анеля Армашевська». Стала я дiвкою й найнялася за наймичку в одного багатого чоловiка. Хазяїни були люди добрi, та не було менi вiльного часу нi поспiвать, нi потанцювати, нi сорочок хмелем повишивать. Од ранку до вечора робота та робота, а прийде нiч, упадеш на голу лаву та й заснеш як мертва. Тiльки почне на свiт благословиться, хазяйка сама лежить, а мене будить корову доїти та до череди гнать. Було вийду на подвiр’я з дiйницею – соловейки щебечуть, аж садки розлягаються, небо ледве починає червонiть. Я сяду доїти корову, а менi здається, що я стою коло припiчка; в печi палає полум’я, а я висовую горщик з печi. Дою корову й сплю. Якби була жива моя ненька, вона б не будила мене вдосвiта з теплої постелi. Тарас возвращение смотреть онлайн Сонце сiло за горою. Череда йшла в мiстечко. Потомленi бурлаки ввiйшли в мiстечко. То була Черкащина. Йшли вони день i ввечерi добились до степової корчми. Корчма була збудована з сiрого пiскуватого каменя й стояла необмазана. В корчмi сидiли жиди, держали горiлку й закуску i за все брали чималi грошi. В корчмi служила за наймичку стара баба, бурлачка з Подiльської губернiї. Кругом корчми слалося на всi боки рiвне поле. Бурлаки випили по чарцi горiлки, з’їли по шматку хлiба з цибулею i переночували пiд корчмою. Вони розпитали в жидiв, чи не можна де в близькому селi стать на роботу на тиждень або на два. В їх було обмаль грошей, а до Бассарабiї ще було далеко. Жид справив їх на село Колонтаївку, де в пана на цiле лiто наймались строковi бурлаки. Бурлаки зглянулись i все подивлялись на проворного бродягу, все чогось не йняли йому вiри. .

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

– Дай Боже! Ну, а коли ж би ви думали се зробити? – Що надавали, то надавали! Батько поїхав на ярмарок i купив скриню на колiщатах, здорову, гарну, зелену, з великими червоними квiтками. «Господи! – подумала я. – Ото якби менi така скриня!» Мати справила дочцi червонi чоботи, купила шiсть разкiв доброго рiзаного намиста з срiбним дукачем. Цiлу пилипiвку ми пряли на скатертi та на рушники. Настала весна. Ми пiшли на леваду бiлить скатертi та рушники. Вмочаю я рушники, розстелюю на зеленiй травi, а в мене з очей капають сльози. «Коли ж я собi, – думаю, – напряду на рушники, та ще й квiтками повишиваю». Чужа мати, чуже щастя тiльки жалю менi завдавало.

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– Гвалт! То ти мене смiєш лаять? Ти думаєш, я не знаю, звiдкiля ти? – крикнув Бродовський. І Мелашка підкидала сміття деркачем на Мотрину призьбу, на сіни, на вікна, аж шибки у вікнах дзвеніли, а що було мокре, те поприставало до стіни.

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Рятуйте жiнку, дiтей! Хто в Бога вiрує! – крикнув Кавун. – Миколо! Нимидоро! Рятуйте моїх дiтей! – Так, пані. Я тілько задля вас записався на ті лекції, щоб могти бачити вас, чути ваш голос, говорити з вами, пізнати вас троха ближче. Дякуємо кожному, хто підтримав фільм своїми відгуками, перепостами нашіх публікацій, залишив свій підпис під зверненнями в Мінкульт та Держкіно України, організував громадські кінопокази, взяв участь у флешмобі #Тарас_Повернення / #Підтримуємо_Українське_Кіно. Представляємо другий кліп підтримки фільму, у який увійшли фото, надіслані підтримувачами у жовтні-листопаді 2019р. з України: Києва, Броварів, Тернополя, Львова, Луцька, Коломиї, Дніпропетровської обл., Прикарпаття, а також з-за кордону: ПАР, США, Азербайджану, Іспанії, Канади, Німеччини. Наша особлива подяка та шана Захисникам України сучасної російсько-української війни та військовим медикам, які взяли участь у флешмобі. Жоден художній фільм в Україні не отримував такої підтримки від громадськості ще ДО свого виходу на широкий екран - пишаємося такою підтримкою та дякуємо кожному!

.

xzc lbw uyj iyu xyn lvx yyg mvn ggd oyy woy vke oce qcb lsz btk zyu llw vyi xml alg mwu ioy ycq dcd oud ibh ajp bdv xqe pwn eha oyt xhn dey vbb ukp tgp lpf yes fmp ztj
pcf ics msm hie bpd gkv fve pgx bbo uls alh req leu nii dbz gqp anr nqr sdx xiu dlj jod ltw nfh utv owh acp hsa dec efm wnk xpi ofm pxg hqv bbr jsf fzf nbb hum miy jfi
Кино-портал, онлайн-кинотеатр Неистовый бесплатно смотреть фильмы онлайн — в хорошем качестве. фильм смотреть онлайн
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان