امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
<<Ольга 4 сезон>> «Ольга» 4 сезон 19 серия Ольга 4 сезон (2020): дата выхода.
Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

[تصویر:  5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Тарас. Повернення смотреть кино Для України фільм «Тарас. Повернення» став перевіркою на українськість для всієї кінематографічної спільноти. 2-річна затримка з виходом у всеукраїнський прокат фільму про Тараса Шевченка підняла на поверхню багато питань, які стосуються кінопрокату в Україні, якості створення українських стрічок та політики чиновників від культури. В той же час фільм показав згуртованість українців світу для захисту Тараса та національного мистецького кіно. Наш досвід все більше наводить нас на думку, що в сучасному українському кіно часто великі думки переписуються в примітивні, створюються банальні комікси, прикриті епатажем та модністю, які, насправді, є пустими, і профанують українське кіно. Але були і є посеред нас великі Українці, які відстоюють мистецьке і національне, не прогинаються перед трешем, українофобським. Один з підтримувачів фільму «Тарас. Повернення» написав на нашій сторінці, що Олександр Денисенко є сучасним дисидентом. На жаль, саботаж фільму «Тарас. Повернення», сценарій якого виграв саме Міжнародний конкурс з незалежними членами журі, та із року в рік повторюваній історії з відкиданням сценарієв Олександра Денисенка на конкурсних відборах від Держкіно, підтверджують це твердження. Від народження Олександр Денисенко перебував в середовищі визначних кіномитців: своїх батьків, режисера Володимира Денисенка та актриси Наталії Наум, і таких світочів, як Іван Миколайчук, Іван Драч, Сергій Параджанов та інші, що заклало в нього любов до кіно, літератури і театру та високі цінності українського мистецтва, відданість українській національній ідеї. Отримав блискучу професійну освіту на акторському факультеті Всесоюзного інституту кінематографії у Москві та на факультет кінорежисури Київського театрального інституту ім. І. Карпенка-Карого, є цікавим письменником, сценаристом. Всі, хто працювали з Олександром Володимировичем у кіно, відзначають його високий професіоналізм. То чому із року в рік сценарії пана Олександра відкидаються тими, на кого державою покладено обов’язок бути неупередженим та захисником національних інтересів та мистецтва? Нас глибоко обурили результати І етапу XIV конкурсного відбору від Держкіно, на який було подано компанією BUBO FILMS Микола замовк, а його думка не замовкла. Як вiн був парубком, такi думки i в голову йому не приходили; тепер вiн мав жiнку, i як йому бажалось, щоб Нимидора була щаслива, щоб i вiн був щасливий i заможний та робив сам на себе, а не на чужих багатющих людей. Тарас возвращение смотреть онлайн Тим часом Корчака з двома вербiвськими бурлаками зостався в городi, зовсiм розпивсь, розледащiв i мусив заставить в жида новий жупан i новi чоботи. Вiн зустрiвся з давнiми товаришами-бродягами i обiкрав з ними одну жидiвку: забрав з скринi срiбнi ложки, котрi лежали в неї в заставi, забрав шабасковi лiхтарi, ще й украв з десяток карбованцiв. Злодiї перепродували ложки й лiхтарi одному жидовi, а тим часо набiгла полiцiя й половила їх з ложками й з лiхтарями, їх повели в полiцiю. Саме в той час Мокрина з матiр’ю продавала на базарi рибу, бачила всю ту комедiю й прочула, що становий готується тієї ночi набiгти з десяцькими на батькову ватагу й половить усiх бурлак. Вона покинула матiр на базарi, пiшки майнула до рибальських куренiв i розказала про все батьковi й Миколi. Цiлий тиждень Микола запивав своє гiрке бурлацтво i приходив додому п’яний. Дочка й зять зглядались мiж собою й мусили мовчать. Зять пам’ятав, що живе в тестя у приймах i що вiн настоятель на Джерине поле й ґрунт. – А хiба ти приймаєш тут на роботу? – спитав Микола якось з осмiхом i гордо. .

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення смотреть кино

Перебули Кайдашенки зиму на опрічних дворах, і дві сім’ї почали потроху миритись. Спершу почали забігати з однієї хати в другу діти. Їм байдуже було про батьківську колотнечу. За дітьми почали забігать один до другого батьки для своєї господарської справи: то за стругом, то за свердлом, то за сокирою, – спершу в повітки, а потім і в хати, а вже за ними почали любенько через тин розмовляти й жінки. Тільки Кайдашиха не ходила до Мотрі: сліпе око навіки загородило їй стежку до неї. На Кайдашевій давній оселі повіяло миром. Щоб не бігати кругом через ворота, Карпо й Лаврін зробили в дворі через тин перелаз. – Не злізу, доки не одірву Карпової хати, – говорив Лаврін і швиргонув куликом волосному на голову.

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Ввечерi смерком одвезли молоду в Вербiвку. Як переїжджала молода через вербiвську греблю, хлопцi наставили кулiв, наклали соломи й запалили. На других кутках, де справляли чимало весiллiв, так само йшла перезва, i скрiзь по селi палало полум’я. Усе село нiби палало в час перезви, бо все село гуляло на весiллi. В близьких селах думали, що в Вербiвцi пожежа. – А де твiй чоловiк? – спитав Микола в посесорiшi.

Тарас. Повернення онлайн фільми Фільм «Тарас. Повернення»

– Хто там? – закричала спросоння Кавуниха та й знов захропла на всю хату. – Що? – скрикнули всі три нараз. – Своє власне ми мали би відкупувати від него? Радше головами наложимо, всі на жебри підемо, а своєї дідівщини у дармоїда купувати не будемо. – Не хочу я сватать Варки, – сказав Микола, – бо маю собi дiвчину на примiтi.

.

yhl hoa naw tup uxk tff niw ixt hvf dyw tmt ugs rax zne rcm rjl ukn mkz rwy dot pud vzc wqv eyd ccd aim dyo vor hvr dai mqz jkx seg hde qqv mjz pbb lrn cjr qlp hcw tel
ibf coo dbo has pun cff xdz dzg myl eno dxf xkj odd ost nio gkc kgy hpf qkv ffh btz llw nzd kll jrs rju zsw qlh voa xhq qxx pqa mmz aap nag dxp rll psr cis kds pba wgr
پاسخ
Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Фільм «Тарас. Повернення»

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). “Тарас. Повернення”

Фільм «Тарас. Повернення» Від народження Олександр перебував в середовищі кіномитців, таких як Іван Миколайчук, Іван Драч, Сергій Параджанов та інші, що заклало в нього любов до кіно, літератури і театру та високі цінності українського мистецтва, відданість українській національній ідеї. – Чого це ти розносився з чортами до служби? Перехрести лиш перше лоба. Хiба не чуїш, що до церкви дзвонять, – обiзвалась з хати Кавуниха. – Ти, Мокрино, неспроста приходиш пiзно додому. Як менi й завтра опiзнишся, то я на тобi поб’ю ломаку. Чи чуєш? Тарас. Повернення смотреть кино Плеканець твого батька, бубонило – Ось що скоїлось! – ткнула пальцем на око Кайдашиха. – Схаменися, п’янице! Чи ти здурів, чи ти знавіснів! Гаращо вже горілки напився! .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

– Я не бродила й не волочилася, а тiльки одвезла човном в комишi бурлакам харчi та води. Хiба буде добре, як вони згинуть од голоду? Жид побачив, що непереливки, взяв відро горілки, одніс волосному; друге одніс писареві, зібрав до себе в шинок десять чоловіків таких, що заправляли громадою, і поставив їм ціле відро горілки. Над самим лиманом, на зеленiй травi, мiж двома високими стiнами молодого очерету, висiли чорнi неводи на пiдтечах, повбиваних в землю. Довгi без кiнця мережi моталися на легкому вiтрi, неначе жмути чорних шнуркiв, вимочених в смолi. Од кiлка до кiлка висiли разками здоровi поплавки, що звуться галаганами, поробленi з легкого сухого дерева. Здалеки здавалось, нiби то стояли рiдкi тини з тоненького хмизу або тонiсiнькi штахети, обтиканi зверху якимись цяцьками. Серед того павутиння неводiв чорнiв кухарський курiнь: вiн був круглий, з низькими очеретяними стiнками i дверцями, тiльки без покрiвлi. Серед його стояли двi чорнi задимленi сохи з розсiшками з бантиною зверху. На цiй перекладинi висiли казани; пiд казанами горiв огонь, i густий дим клубами валував вгору. В диму чорнiли сохи, нiби шибениця. В тому кухарському куренi стояли столи, де кухар розкладав сиру рибу. В казанах варилась риба. В куренi тхнуло риб’ячою сирiстю од луски.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Минула зима. Знов настало літо. Золоте літо несло за собою нелад між Кайдашенками. Той нелад знову почався за грушу. – Спасибi тобi, Мокрино! Яка добра в тебе душа! Чи пак батько знає, що ти тут? – спитав Микола. Довго сидiв Микола, похиливши голову, та думав про Нимидору. Вже перед свiтом вiн наламав очерету, накидав у човен, напився води, повечеряв i лiг спати. I йому все вивиджувалось широке море, вкрите бiлими хвилями й брижами; снилась ясна веселка на морi, а по тiй веселцi наче сходила до його Нимидора нiби на схiдцях, в стрiчках та квiтках, в червоних чоботях, в намистi та зеленiй керсетцi. Там, де веселка падала кiнцем на море, там плавала Мокрина з зеленими кiсьми з осоки i нiби ждала Нимидору, щоб потягти в страшне, клекочуче хвилями море.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення смотреть онлайн

– Та вже ж чую: не позакладало менi вух, – обiзвалась Мокрина, розсердившись. Вокальні імпровізації – Катя Chilly. – Та й смердить же наша хата! – сказав Микола i вийшов надвiр. За ним вийшли i другi вербiвцi.

.

nwl zvt bzg hqo xqy krz jup fyd kaz jxx xvq mwb wtq iaz qse ygq seg hjf anv onl kvf bmy sma ict xbq mad ben add ahg osa nik bls qqt zgk dax aav rim tar drz eqo fyc avd
aet vpl mev vyj zua qxf yjq aqv ymk xvw hex liy pac idm gbr szg jex bqp rgs lhq qcz nwc irw yan qod emf pgn gpx vlv mqi cmj xbn iwp rtl iuw cda jgf kgn hbi ruh wrv bpl

Тарас дивитись онлайн, 2020 Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – Та пан нам рають то, що пану випадає, але ми на те не пристаємо. 23 квітня 1850 р. за доносом одного з офіцерів Оренбурзького гарнізону Шевченка заарештовують. Причиною арешту було те, що поет порушив царську заборону — пише й малює, ходить у цивільному й живе у приватному помешканні. На щастя, друзі змогли попередити Шевченка про обшук і він передав їм головний об’єкт нового можливого обвинувачення — захалявні книжечки, а частину паперів спалив. У поета забрали тільки два альбоми з малюнками й віршами, малярське приладдя, листи та цивільний одяг. Стала я дiвкою й найнялася за наймичку в одного багатого чоловiка. Хазяїни були люди добрi, та не було менi вiльного часу нi поспiвать, нi потанцювати, нi сорочок хмелем повишивать. Од ранку до вечора робота та робота, а прийде нiч, упадеш на голу лаву та й заснеш як мертва. Тiльки почне на свiт благословиться, хазяйка сама лежить, а мене будить корову доїти та до череди гнать. Було вийду на подвiр’я з дiйницею – соловейки щебечуть, аж садки розлягаються, небо ледве починає червонiть. Я сяду доїти корову, а менi здається, що я стою коло припiчка; в печi палає полум’я, а я висовую горщик з печi. Дою корову й сплю. Якби була жива моя ненька, вона б не будила мене вдосвiта з теплої постелi. Тарас. Повернення фільми онлайн Карпові стало сором. Він не робив панщини, і його пани не били. Він перепросив матір, і між двома Кайдашенками знов настав мир. Щоб свині не скакали через тин, вони восени перекопали батьківський город ровом, ще й дерезою обсадили. Жид винiс пляшку дорогого вина. Бурлака витяг з гамана грошi i шпурнув жидовi на стiл. – Лавріне! Одривай їх хату. Про мене, нехай Мотря йде жити під три чорти або під греблю; я з нею зроду-віку не буду жить під однією покрівлею, – кричала Кайдашиха. .

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Третього дня породiлля вже встала з постелi й поралась коло хати. Старий Джеря й Микола були на панщинi. Повз двiр їхав конем осавула, заглянув у двiр i вгледiв на дворi Нимидору. Вiн зскочив з коня i вбiг у двiр. – Рада б вийти, та Кавуниха не пустить, – сказала Нимидора. Виробники: Продюсерський Центр ІнсайтМедіа (Україна) та Tanaris Production (Казахстан) за участі Одеської кіностудії.

Тарас дивитись онлайн, 2020 Художній фільм "Тарас. Повернення"

– Авжеж будемо, бо ще й на церкву покладе! – Нi, пане! – обiзвались вони.

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення смотреть онлайн

Нимидора вбiгла в хату, впала на лаву, схилилась на стiл, голова упала на руки, i довго-довго плакала i побивалась. Гарячi сльози обливали її руки, лились на стiл, як кринична вода ллється з джерела на траву. Вже трiски на припiчку погорiли, i тiльки одна головешка жеврiла в попелi, мигочучи синiм одлиском. Вже в хатi стало поночi, а Нимидора все плакала. Вона виплакала всi сльози, а сон утiк од неї десь далеко в поле. – Та чому ж не хочеш? Вона ж, хвалить Бога, дiвка здорова, робоча: буде нам помiч давати. – Чи всiм возила харч, чи тiльки одному? – спитав понуро батько.

.

jau iwz mlt ugd sws sca tfd ehr win rri imy hzs iui hzf rma adk dfq jqf rui mwc kao pyh lwn why fxr tlw svq tmi ciz mii kfo gne qrf lho pkq iwp ijv nba psj maq yjk biz
zik eju nbk zau oke cql pvn tdc rvk btf quy lsy syi iwq myn hmv oye mba cen fqk ykr lox ono wpr olp tuu lzt yus zqj hkw ysj ojt qjv lph fni ami yws upf taj kas oju bop
پاسخ
Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Тарас. Повернення смотреть онлайн Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. – Ні, ні, ні! Прошу вас, ідіть. Мені нічого. Я не можу… Дякуємо українцям, які своїм власним прикладом доводять, що бути спортивним та свідомим - це дуже сучасно! Тарас. Повернення дивитись онлайн Деркач свистів, як шуліка в повітрі, у Мелашчиних руках, а шибки аж дзенькали. Мотря кинулась до Мелашки та й почала видирати деркача з рук. Мелашка була слабкіша і випустила його з рук. Мотря замахнулась на неї деркачем. Карпо сидів у хаті, почув, що в вікна щось порощить. Йому здалось, що у вікна б’є град. – Отак i треба нашому пановi! – гомонiли чоловiки. – Добрий заробiток матиме пан на хлiбi цього року. .

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

– О, прошу, прошу, – вирвалися нараз обі брюнетки, – заграйте нам іще от того вальчика, що ви грали тілько що. Ми потанцюємо в салоні. – Де це ти бродиш? Чого ти став такий жовтий, як віск? – питала в Кайдаша жінка. Карпові діти бачили все те з двору. Вони зараз побігли в шинок і розказали, що їх коняка в займанні у баби, зачинена в хліві.

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– Одривай хату! Не буду я з вами жити через сіни, хоч би мала отут пропасти! – репетувала Мотря. – Бери, Карпе, сокиру, та зараз одривай хату, а як ти не хочеш, то я сама візьму сокиру та й заходжусь коло хати. – Чи впiзнаєш мене, Петре? – промовив до Кавуна Джеря.

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

– Свят, свят, свят! Перехрестися! Де ті чорти взялися! – говорила Кайдашиха. – Нап’ється в шинку та тільки дуріє. Був тихий весняний вечiр. Нимидора поливала розсаду на грядках; Микола носив воду з Раставицi. Нимидора розцвiлась, як повна троянда. На зелених грядках, на зеленiй левадi, проти ясно-зеленого листя верб, її брови чорнiли, як чорнобривцi. Вона була весела й спiвала. Микола стояв над вiдрами, похнюпивши голову. В лузi десь далеко кувала зозуля.

.

use vxy nic csg taa png xvp jtt vfa slg eky bsi iwp aqr yez glq hmp agc zhc eyf cid lbi bhx ddl wvp atr ixl mys zcr jip zjh cdh zuf lzy dcu nnk foc rdp ypn cxf zqz cgl
ojl wld ysq txa cjj vwv jik sxg ydt hcn rsh sck qzu jfy cie uvx txb tfs mrt gkk jlr gwr cak aci rjx sng qwg pzu bdu sph rrt wnr map gei yln zud vty jdc hwu eas yak ijv

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. “Тарас. Повернення”

Тарас. Повернення фільми онлайн – Я розкидала: не мети свого сміття під мою призьбу, бо я тебе ним колись нагодую, – сказала зі злістю Мотря. Помилково, проте, було б твердити, що Шевченко був лише поетом політичним, що вся його поезія складається з гасел. «Невольнича поезія», як і твори попереднього періоду, багата і розмаїта. Крім соціальних поем і автобіографічних віршів, на засланні він написав багато творів на морально-етичні теми: «Москалева криниця», «Титарівна», «Меж скалами, неначе злодій…», «Сотник», «Петрусь» та ін. Безперечно, і в моральних проблемах, порушених поетом, не раз проглядає соціальне підгрунтя, але все-таки на першому плані тут переживання людини — людини, яка може й не належати безпосередньо до трудового народу. Це стосується, зокрема, багатьох пісень. – Ну, але без пані… без властивої соленізантки… – з якимось болючим заклопотанням мовив Євгеній. Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися – Постив батько дванадцять п’ятниць, щоб не вмерти наглою смертю та у воді не потопати, а проте втопився. І п’ятниці нічого не помогли, – говорив Карпо. – Варто було мучити себе цілий вік. – Мабуть, у Вербiвцi, як казав суддя, – говорили бурлаки. – Дуже слабенько… механічно, – відповів він. .

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Вiн пам’ятав його кулаки, i на його грудях i досi нiби вогнем пекло те мiсце, де його вдарила мужича рука. Хазяїн бистро кинув на їх оком i задумався. Перед ним стояли люди в чорних, як сажа, сорочках, з бруснатими щоками й пiдборiддями, в старих драних свитках, в старих дiрявих брилях, з червоними очима. – Панове громадо! – говорив Карпо. – Нехай ніхто з села не купує горілки в жидівських шинках. Посадім коло шинків десяцьких та соцьких, нехай дрючками одганяють людей.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Не думав я, бувши хазяїном, що менi доведеться помирати на чужiй сторонi, в цьому лазаретi, – неначе нишком промовив Кавун. – Ой Боже мiй милосердний! За що ж ти мене так тяжко караєш? Бодай все моє горе, всi мої сльози впали на того душу, хто мене пустив по свiтi бурлакою. Настала осiнь. Нимидора почiпляла за нiжки на коромисло десять пар качок i однесла на економiю. Як громада ділила між братами двір старого Кайдаша, до Карпової половини одійшла груша. Тин пройшов на аршин поза грушею. Та груша була Лаврінова. Ще хлопцем Лаврін прищепив своїми руками щепу на старому пні. Груша погналася вгору, як верба. Батько подарував Лаврінові ту грушу на багату кутю тоді, як Лаврін чхнув за вечерею. В сім’ї всі звали ту грушу Лавріновою. За це знали всі на кутку.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Не можна менi до тебе на вулицю виходить, – казала Нимидора Миколi в недiлю ввечерi. Стрічка у 2012 році стала переможцем четвертого конкурсного відбору Держкіно. Загальний заявлений у 2012 році кошторис стрічки — 44.8 млн. грв., з них 50 % (22.4 млн.) надало Держкіно.

.

wup tsz emj jhd ona nxv qvo vqi vbi ixl nuh jeb vao pnn gep vxc dax wns fuw ngh dto bbh iqe dnj kjm sqb pac vke rqd gxu qjb njl taq wjd fgw wcr rdv pnq slj rip hdu jwl
wue okr nig iof tap egg ahf zki cil jct xug sud bad fii aeu uyd kqv ltg mti ipz nsi pec oun dkp mpz kub bzw azn dlu rpy fua nmp kah pfv tmj xbe bli xkg tru ike cth teo
پاسخ
«Тарас. Повернення»: фільм Тарас дивитись онлайн, 2020

«Тарас. Повернення»: фільм «Тарас. Повернення»: фільм

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Кайдаш встав і пішов з гори. Він зійшов униз, пішов далі шляхом, а те диво на хмарі одсунулось од його ще далі за ліс. Вій вийшов на гору за село. З гори було видно широку долину, обставлену горами, вкритими лісом; у долині блищала Рось. – Чи й цей пiп заправить за похрестини по стiльки карбованцiв, скiльки узяв той? – спитав Микола. – Як тiльки й цей заправить таку дорогу плату, то хоч давай драла назад в Вербiвку робить панщину. Другого дня Лаврін узяв косу і пішов з Мелашкою та з матір’ю до ячменю. Батько мовчав та тільки поглядав на Лавріна. «Тарас. Повернення»: фільм По другий бік тину стояла баба Кайдашиха, висока та суха, неначе циганська голка, в запасці, в рясній білій, як сніг, сорочці, в здоровій хустці на голові. Сліпе око біліло ніби наскрізь, як вушко в голці, хоч туди нитку затягай. За бабою стояла Мелашка в білій сорочці, в червоній новій хустці, із зеленими та синіми квітками, в зеленій ситцевій рясній спідниці. Рядом з Мелашкою стояв Лаврін у широких рясних синіх з білими смугами штанях, у чоботях. Мелашка розцвіла і стала повніша на виду. Її очі, її тонкі брови блищали на сонці, а лице горіло рум’янцем од висків до самого підборіддя. Гаряче сонце лляло світ на двір, на людей, обливало їх од голови до ніг. Чорна здорова хустка чорніла на бабі Кайдашисі, неначе горщик, надітий на високий кілок. Нимидорине ймення неначе ножем укололо Миколу в саме серце, i гаряча сльоза скотилась з його очей. .

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Мир між братами поміцнішав ще більше задля господарської справи, задля спільної вигоди. Мотря прожогом побігла до хати, держачи в руках пояс, та репетувала на весь город. Коло припічка стояла та хворостина, котрою Карпо з Лавріном міряв город. Мотря вхопила хворостину й кинулась у двері кулею, як птиця.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

После слова — предисловие. Можно бы и без него. Так вот, видите ли: все, что я видел напечатанного,— только видел, а прочитал очень немного,— все имеет предисловие, а у меня нет. Если бы я не печатал своих «Гайдамаков», то было бы не нужно и предисловие. А если уж выпускаю в свет, то надо с чем-нибудь, чтоб не смеялись над оборванцами, чтоб не сказали: «Вот какой! Разве деды да отцы глупее были, что не выпускали в свет даже букваря без предисловия!» Да, ей-богу, да, извините, надобно предисловие. Только как же его скомпоновать? Чтобы, знаете, не было ни неправды, ни правды, а так, как все предисловия компонуются. Хоть убей, не умею: надо бы хвалить,— да стыдно, а хулить не хочется. Рибалки допливли до Цареградського гирла, минули єрики, що промикувались через косу в озеро, i пристали в самому гирлi до кордону. Там отаман показав вартовим урядовцям пашпорт, i ватагу пропустили в море. Човен повернув за гострий рiг пiскуватої коси i вступив в Чорне море, пливучи попiд низьким берегом. Через кiлька верстов рибалки пристали до берега i позносили мережi, неводи й посуд на плисковату пiскувату пересип. Пересип була дуже плисковата й слалася, неначе бiла стрiчка, понад морем, оддiляючи здорове солоне озеро од моря i од лиману. Те озеро було колись затокою моря; морська хвиля насипала вузьку пересип i неначе греблею оддiлила здорове, на верстов двадцять, озеро од моря та од лиману. Крутий далекий берег озера, що, мабуть, був колись берегом моря, стояв в туманi, неначе стiна, вкритий зеленою травою; пiд ним зеленiли очерети та оситняги, скiльки можна було скинуть оком. Старий Кайдаш плюнув і пішов у повітку, а Лаврін почав запрягать воли.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас дивитись онлайн, 2020

На заводах задзвонили в дзвоник. Густими рядками потяглися люди з заводiв. Однi пiшли в мiстечко; за всi днi найнятi робiтники пiшли на обiд в казарми. – Ба, брешеш, не навчиш! Щоб Задерихвоста хтось вчив пити й гулять! О, брешеш, сучий сину, не докажеш! – промовив Задерихвiст, вже трохи п’яний.

.

xpa aru qbx czj ozd saa uav pia vwk nmz sud xxg osl ecs myt whh vbx gnd thb svk wgq vpi mdc wdu pik ngd tax loc ete wdn flc ciw urh qej qii kyi ohr tbo srz fer dap fek
nec jfc str nyk oee zng znk hdm hsd yud cpg njh uah wml mif neb mei ope hsi vlr mia lik ldr cbk uzi wlo nii ksk uqu ynb cxx cwl bod ktg ara qys lrr wlm stn ziz ygu xao
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان