تالار گفتمان
درمان کیست مویی با لیزر سرپایی و بدون عمل جراحی در تهران - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالار گفتمان (http://techteach.ir/forum)
+-- انجمن: گروه دانشجویان رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات (http://techteach.ir/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- انجمن: آموزشهای شما (http://techteach.ir/forum/forumdisplay.php?fid=17)
+--- موضوع: درمان کیست مویی با لیزر سرپایی و بدون عمل جراحی در تهران (/showthread.php?tid=129212)درمان کیست مویی با لیزر سرپایی و بدون عمل جراحی در تهران - yegane@27 - 2022/01/24

درمان کیست مویی بدون جراحی امکان پذیر است؟
وقتی پوستی در اثر عواملی مانند زیاد نشستن دچار سایش می شود، مو به داخل باز می گردد. برگشت مو نیز به تجمع عفونت و ایجاد کیست می انجامد. کیست ایجاد شده یا حفره عفونی با هیچ درمان خانگی و گیاهی برطرف نمیشود. در ضمن دارویی نیز برای از بین بردن آن وجود ندارد.
یک راه درمان، تخلیه کامل این کیست با جراحی است. جراحی این بیماری در بیمارستان و تحت بیهوشی انجام میشود. در طی آن پزشک حفره ایجاد شده را با تیغ جراحی برش داده و کامل تخلیه می کند. سپس بسته به نوع جراحی موضع را بخیه زده و یا به همان شکل رها می کند تا از درون ترمیم شود.
امروزه جراحی به ندرت انجام میشود. زیرا ممکن است بعد از جراحی بیمار درد شدیدی را احساس کند و یا زخم جراحی عفونت کرده و یا حتی عود کند. از طرفی پزشکان نیز عمل جراحی را تایید نمی کنند. زیرا به دلیل خطر عود بیماری از نتایج این درمان راضی نیستند.
چند سالی است که تکنولوژی لیزر جایگزین جراحی شده است. لیزر هیچ یک از مشکلات و عوارض جراحی را ندارد. همچنین امکان[b] درمان کیست مویی بدون جراحی[/b] و بدون درد و خونریزی فراهم شده است.

عمل سرپایی کیست مویی با لیزر چیست؟
[تصویر: 12.jpg]

[b]عمل لیزر کیست مویی[/b] یعنی به جای استفاده از تیغ جراحی از اشعه لیزر برای برش بافت استفاده کنند. لیزر موجب میشود، پوست شما آسیب کمتر آسیب ببیند. بیمار در طی لیزر درمانی درد و خونریزی احساس نمی کند. حتی بعد از عمل هم بیماران دچار درد یا سایر عوارض نمیشوند.

همچنین این تکنولوژی به علت دقت بالا به طور کامل کیست را تخلیه می کند. بنابراین احتمال عود مجدد بیماری وجود ندارد.

از طرفی لیزر آسیب کمتری به جای می گذارد. و چون بعد از انجام آن جای زخم ها روی پوست نمی ماند، در میان خانم ها از محبوب بیشتری برخوردار است.
برای درمان سرپایی کیست مویی با لیزر به چند ساعت زمان نیاز دارید. زیرا این درمان در کمتر از یک ساعت انجام شده و پس از آن می توانید به منزل و یا حتی محیط کار خود باز گردید. از آنجایی که لیزر بدون نیاز به بیهوشی انجام میشود، وجود همراه نیز برای شما الزامی نیست.


مزایای لیزر کیست مویی
 • درمان سریع و سرپایی

 • بدون ایجاد درد و بدون خونریزی

 • درمان قطعی و تضمینی

 • مقرون به صرفه

 • بدون به جای ماندن جای زخم

 • ترمیم سریع تر بافت ها و دوره نقاهت کوتاه تر

 • بدون نیاز به انجام آزمایشات خاص و بستری در بیمارستان

 • بدون نیاز به دریافت بیهوشی

 • بدون ایجاد عوارض ناخوشایند پس از درمان
  برای اطلاعات بیشتر در مورد درمان کیست مویی بدون جراحی در کلینیک نوین بر روی لینک کلیک کنید.