تالار گفتمان

نسخه‌ی کامل: نرم افزار دیوار(فاطمه زارع،فاطمه حسینی،پریساسالاری،فاطمه شریعتی،فاطمه دهقان)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اطلاعات اولیه مربوط به سیستم انتخابی جهت تجزیه و تحلیل
1- موضوع
(نرم افزاردیوار)
1-1- انتخاب نام با توجه به عمكرد سيستم
1-2- تعيين لوگو براي سيستم

2- شرح عملکرد کلی سیستم
(ارتباط بین خریدار وفروشنده به صورت غیرحضوری،خرید وفروش زودبه صورت غیرحضوری،رهن واجاره وفروش فوری،دیده شدن بیشتر)
3- کاربران
(مشتری،فروشنده،پشتیبانی،مدیرنرم افزارو..)
4- کارها و فعالیتهای جزئی که سیستم انجام می دهد.
(فروختن جنس مورد مورد نظر یاخریداری،دادن اطلاعات رهن واجاره یا فروش منزل بدون حضور خریدار یافروشنده،شغل یابی ودادن اطلاعات شغل مورد نظر بدون حضور کارفرما،و.... )
5- منافع ایجاد نرم افزار و مشکلاتی که این نرم افزار باعث حل آن خواهد شد
(دید وبازدید جنس مورد نظر جهت خریداری،منزل مورد نظر جهت خرید یافروش یارهن واجاره،به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز بدون مراجعه و...)
6- نرم افزارهایی که جهت ایجاد سیستم انتخابی مورد نیاز است
(مانند زبان برنامه نویسی)
7- سکوی اجرای سیستم
(ویندوز، اندروید)
8- قیمت نهائی برآورد شده و دلایل تعیین آن
(20میلیون)
9- مدت زمان مورد نیاز(2ماه)
10 - ریسک های پروژه و راه های مقابله با آن(اخطارهای متعدد در زمان کاربانرم افزار،شکایات وانتقادات و...)
طریقه ی استفاده از نرم افزار دیوار:

چگونه ثبت نام کنیم؟

بعد از دانلود دیوار و اجرای آن، اولین چیزی که برنامه از کاربر می خواهد انتخاب یک شهر است. بعد از این کار، وارد محیط اپ شده و آگهی های پیرامون منطقه ای که وارد کرده اید به نمایش در می آیند.
الان می توانید همه آگهی ها را دیده یا حتی یک آگهی به ثبت برسانید.هنگام ثبت آگهی و وارد کردن شماره همراه، خود به خود سیستم برای شماره ای که وارد کرده اید یک اکانت می سازد ولی برای دسترسی به تمام بخش ها بهتر است از همان ابتدا ثبت نام کنید.
برای ثبت نام، در نوار پایین صفحه روی «دیوار من» [گزینه سمت چپ] کلیک کرده و در بالا «ورود» را انتخاب نمایید. شماره موبایل تان را وارد کنید و چند لحظه دست نگه دارید تا کد فعال سازی اکانت به صورت پیامک برای تان ارسال شود. حالا کد را در قسمت مشخص شده بنویسید. اکنون اکانت تان به ثبت رسیده است.

اگر هم می خواهید زیر آگهی ها پست بگذارید، باید یک نام کاربری انتخاب کنید. برای این منظور در همان بخش دیوار من روی گزینه اول یعنی «چت های من» کلیک کرده و در آنجا نام کاربری را را بنویسید

همچنین در صورتی که خواستید شهر را عوض کنید [تا آگاهی های منطقه جدیدی که انتخاب کردید به نمایش در بیایند] به بخش «تنظیمات» در دیوار من رفته و شهر را تغییر دهید.

 

جستجوی آگهی ها؛ تفاوت بین «دسته بندی ها» و «جستجو» چیست؟

دیوار برای جستجوی آگهی ها دو انتخاب در برابر کاربر گذاشته است. یکی اینکه در نوار پایین صفحه روی گزینه «دسته بندی ها» کلیک کنید و بسته به نیازتان روی یکی از دسته ها کلیک کنید. خوشبختانه دسته بندی متنوع دیوار این امکان را برای کاربر فراهم می کند تا در سریع ترین زمان به محتویاتی که می خواهید دسترسی پیدا نمایید.

اما اگر خواستید باز هم با جزییات بیشتر جستجو کنید، کافیست از نوار «فیلتر کردن» که در بالای صفحه است کمک بگیرید. بسته به دسته ای که انتخاب می کنید می توانید فیلترهایی بگذارید تا با سرعت بیشتری به نتیجه ممکن برسید.

 

به عنوان نمونه در دسته وسایل نقلیه، به کمک فیلترها قابلیت این را دارید تا قیمت ماشین را در بازه مشخصی قرار داده یا کارکردش [کیلومتری که رفته] را تعیین نمایید. با توجه به دسته ای که انتخاب می کنید این فیلترها هم عوض می شوند و به همین خاطر با استفاده از آن ها راحت تر از همیشه وسیله ها را پیدا خواهید نمود.
اماراه دوم استفاده از منوی «جستجو» در نوار پایین صفحه است. اگر در بخش دسته بندی، به صورت جزئی تر و در هر دسته به دنبال کالاها می گشتید، اینجا جستجو کلی بوده و با نوشتن یک کلمه، سیستم در تمام دسته ها آگهی هایی که در آن ها این کلمه به کار برده شده را نشان می دهد
 

به عنوان نمونه فرض کنید که کلمه «سامسونگ» را می نویسید. حالا تمام آگهی های مرتبط با این برند به نمایش در می آید، از موبایل بگیرید تا ماشین لباس شویی و یخچال. البته برای راحتی کار خود می توانید از جستجوی صوتی هم کمک بگیرید.

در رو به روی نوار جستجوی، یک ایکون میکروفون وجود دارد. روی آن کلیک کرده و کلمه ای که می خواهید را بگویید. در حالت جستجوی صوتی، برنامه تنها از کلمات فارسی پشتیبانی می کند.

 

چگونگی ثبت، ویرایش و حذف آگهی

 

برای ثبت آگهی، در هر منویی که هستید روی گزینه+آگهی جدید [بالا سمت چپ] کلیک کرده و سپس دسته محصولی که می خواهید بفروشید را انتخاب کنید. بعد از این کار به صفحه مربوط به اطلاعات آگهی می روید و باید تمام جاهای خالی را پر نمایید

ممکن است بسته به دسته محصولی که انتخاب کردید، این مکان هایی که باید پر کنید زیاد یا کم شوند. مثلا اگر بخواهید یک آپارتمان بفروشید، متراژ آن را هم باید بنویسید. در صورتی که برای فروش یک ماشین، دیگر این قسمت وجود ندارد. اینجاست که شما هر شماره تلفنی که خواستید را می توانید وارد کنید. در واقع یکی از بخش های مربوط به صفحه آگهی «تلفن» است. حتی اگر با یک شماره متفاوت وارد اپ شده باشید، باز قابلیت این را دارید تا موقع به ثبت رساندن آگهی ها یک شماره جدید وارد کرده یا حتی شهر را عوض کنید.


هنگامی که بقیه کاربران آگهی شما را ببینند، شماره جدید برای شان نمایش داده شده و به واسطه آن با شما در ارتباط خواهند بود. البته اگر می خواهید در محیط خود اپ به آگهی دسترسی داشته باشید، باید با شماره جدیدی که هنگام ثبت آگهی نوشته اید وارد شوید.
همچنین برای «مدیریت آگهی» خود، باید بخش مربوط به «ایمیل» را پر کنید. در صورتی که آگهی به خاطر مشکلات یا نقض قوانین ثبت نشود، بازار از همین راه به کاربر مشکلات تبلیغش و روش درست کردن آن را می گوید

جدا از اینکه به کمک بخش مدیریت آگهی قابلیت ویرایش یا حذف تبلیغ را دارید. البته این کارها از طریق گزینه «آگهی های من» که در منوی دیوار من [نوار پایین صفحه - سمت چپ] هست نیز قابل انجام هستند؛ کافیست بعد از انتخاب این گزینه، روی آگهی خود کلیک کرده و تغییرات لازم را بدهید.
به یاد داشته باشید.ثبت تمام آگهی ها رایگان نیست. دیوار در آپدیت های اخیر امکاناتی را فراهم کرده تا کسب و کارها یا اشخاص قابلیت استخدام و کاریابی را داشته باشند. بنابراین برای اینکه در دسته بندی «استخدام و کاریابی» آگهی به ثبت برسانید، باید 15 هزار تومان هزینه کنید. در بقیه دسته ها، ثبت آگهی بدون هزینه انجام می شود.

آموزش استفاده از طرح های پولی؛ آگهی ها چگونه بیشتر دیده می شوند؟دیوار برای کسانی که می خواهند آگهی هایشان دارای مزایای بیشتری نسبت به بقیه باشند، خدمات پولی ارائه داده است. این خدمات در وب سایت خود دیوار اینگونه تعریف شده اند:
هزینه 20.000 تومان: می‌توانید لینک وب‌ سایت کسب و کار خود را در قسمت ویرایش وارد کنید تا در کنار اطلاعات آگهی کاربر با کلیک روی آن به سایت تان برود.
هزینه 5.000 تومان: آگهی شما تا زمان دریافت آگهی تازه‌ تر در همان دسته‌بندی و شهر، به عنوان اولین آگهی نمایش داده می‌شود.
هزینه 1000 تومان: آگهی شما قبل از اینکه منقضی شود، تمدید شده و برای یک ماه دیگر روی دیوار باقی می ماند. مدت زمان انقضای هر آگهی یک ماه است.
تمدید و نردبان:هزینه 5.000 تومان: آگهی شما قبل از اینکه منقضی شود، تمدید می گردد. گویی که تازه آگهی ارسال و منتشر شده است و برای یک ماه دیگر روی دیوار باقی خواهد ماند.
هزینه 6.000 تومان: آگهی شما به مدت ۳ روز با برچسب فوری نشان داده می‌شود. این امکان علاوه بر ایجاد تمایز ظاهری و جلب توجه بیشتر برای آگهی شما، شرایط نمایش در دسته بندی فوری را فراهم می‌سازد.
فوری و نردبان:هزینه 6.000 تومان: آگهی فوری شده و همزمان نردبان نیز اعمال می‌شود.
طرح هایی که برای آگهی ها وجود دارند، همین خدمات بالا هستند. برای دسترسی به این خدمات باید به بخش مدیریت آگهی رفته و با کلیک روی گزینه «ارتقا» طرح هایی که می خواهید را انتخاب نمایید. برای استفاده از طرح ها، ابتدا باید آگهی تان ثبت شود و سپس برای خریدشان اقدام کنید. ثبت هر آگهی حداکثر 8 ساعت در روز کاری طول می کشد.

همچنین فیلترها هم در این منو حضور دارند. تفاوت بین فیلترهای بخش «جستجو» و «دسته بندی ها» در این است که شما اینجا [b][b]برای کلمه ای که می خواهید جستجو کنیدنیز قابلیت گذاشتن فیلتر را دارید. در صورتی که بخش دسته بندی جستجو بر اساس کلمات را ندارد و جای آن، فیلترها برای دسته بندی ها هستند
به نام خدا
قرارداد داخلی اعضای استارتاپ نرم افزار دیوار
شماره 44
مقدمه:
این قرارداد داخلی اعضای تیم استارتاپ نرم افزار دیوارکه از این پس قراردادخوانده می‌شود) در تاریخ 1399/4/4به منظور تشریح حقوق و تعهدات طرفین به شرح توافقات آتی منعقد و لازم‌الاجرا گشت:
ماده 1- طرفین قرارداد
الف) خانم فاطمه زارع فرزند علیرضابه شماره شناسنامه 00000000000000و شماره ملی 0000000000 به نشانی یزد و شماره تلفن ثابت 000000000 و شماره تلفن همراه 000000000 با نشانی ایمیل fatemehzare0794@gmail.com که از این پس طرف اول خوانده می‌شود.
ب) خانم فاطمه حسینی فرزند محمد شماره شناسنامه 00000000000000و شماره ملی 0000000000 به نشانی یزدو شماره تلفن ثابت 000000000 و شماره تلفن همراه 000000000 با نشانی ایمیل fatemehhoseini@gmail.com که از این پس طرف دوم خوانده می‌شود.
ب) خانم فاطمه شریعتی فرزندسید حسن شماره شناسنامه 00000000000000و شماره ملی 0000000000 به نشانی بافق و شماره تلفن ثابت 000000000 و شماره تلفن همراه 000000000 با نشانی ایمیل fatemehshariati@gmail.com که از این پس طرف سوم خوانده می‌شود.
ب) خانم فاطمه دهقان  فرزند رضا شماره شناسنامه 00000000000000و شماره ملی 0000000000 به نشانی یزد و شماره تلفن ثابت 000000000 و شماره تلفن همراه 000000000 با نشانی ایمیل fatemehdehghan@gmail.com که از این پس طرف چهارم خوانده می‌شود.
تبصره: به طرفین اول تا چهارم جمعا طرفین یا موسسین گفته می شودو
از آنجاکه طرفین موسسین استارتاپ نرم افزار دیوار(از این پس استارتاپ) می‌باشند و در این عرصه به همیاری و همراهی یکدیگر در پیشبرد اهداف استارتاپ نیازمند هستند و هر کدام دارای صلاحیت و دانش فنی لازم جهت رفع کامل نیازهای فنی و تکنولوژیک و غیر آن می باشند؛
طرفین به شرح توافقات آتی متعهد و ملتزم می‌گردند: 
ماده 2- موضوع قرارداد
موضوع قرارداد حاضر تعهد متقابل موسسین به یکدیگر جهت بکارگیری تمام توان و کوشش خود در تمامی زمینه‌ها و خطوط کسب و کار و نیل به اهداف از پیش تعیین‌شده و اجرای با حسن‌نیت کلیه وظایف قانونی و قراردادی خود مندرج در قوانین و مقررات لازم‌الاجرا و عرف و عادت تجاری ذی‌ربط است.
تبصره 1- موضوع استارتاپ دیوار عبارت از نرم افزار دیوار می باشد.
تبصره 2- نصاب سهام هر کدام از طرفین در استارتاپ به شرح زیر است:
نفر اول: 60٪                                     
نفر دوم: 25٪        
نفر سوم: 20٪  
نفر چهارم: 5٪                                                     [
تبصره 3- شرح وظایف دقیق هر کدام از موسسین و سمت آنها به شرح پیوست می باشد.
ماده 3- تعهدات اختصاصی طرفین
طرفین علاوه بر رعایت کلیه قوانین و مقررات لازم‌الاجرا دارای تعهدات زیر هستند:
موسسین متعهد هستند برای مدت دو سال کامل از تاریخ این قرارداد بصورت تمام وقت در خدمت استارتاپ نرم افزار دیوار باشد و تا قبل از خاتمه این مدت و حصول اهداف مندرج در پلان کسب و کار، تحت هیچ عنوان کار را ترک ننمایند و یا از انجام وظایف محوله طبق موازین تعیین‌شده خودداری نورزند
موسس دوم حق نقل و انتقال سهام خود برای بازه زمانی سه ساله مندرج در ماده 1-3 از خود سلب و ساقط نمود؛ مگراینکه این انتقال به اتفاق آرای تمام موسسین استارتاپ باشد.
اختصاص زمان و تلاش و عزم و اراده لازم جهت پیشبرد اهداف استارتاپ مندرج در پلان کسب و کار اعم از توسعه نرم‌افزار کاربردی و وب‌سایت دیوار یا سایر مواردی‌که حسب مورد به تصویب مجموعه موسسین می‌رسد و ایفای آن موارد جزئا یا کلا در صلاحیت هر کدام از موسسین است و انجام به موقع و در موعد کلیه تعهدات قانونی و قراردادی یادشده؛
پیشنهاد استخدام و آموزش نیروهای مورد نیاز به نحوی که نیازمندی‌های استارتاپ نرم افزار دیوار برآورده شود.
انجام کلیه امور مربوط به اداره استارتاپ نرم افزار دیوار در حوزه تخصصی فعالیت استارتاپ با حفظ منافع و مصلحت آن و با رعایت کلیه قوانین و مقررات لازم‌الاجرا:
موسسین باید نسبت به صیانت و مراقبت کامل از اموال و متعلقات استارتاپ حسابگر و مشتریان و بویژه در امر نگهداری از تجهیزات، ابزارها، وسایل، اسناد و مدارک و امثال آن (که جهت انجام وظایف مربوطه به امانت در اختیار او می‌باشد) نهایت سعی و تلاش لازم را  بکار بندند و مسئول جبران هرگونه خسارت وارده ناشی از قصور و تقصیر خود یا اشخاص مرتبط با خود در این راستا خواهند بود. ضمناً در خاتمه این قرارداد موسسین ملزم به تحویل کلیه اموال و وسایل امانی در اختیار خود به شخص تعیین شده از ناحیه استارتاپ نرم افزار دیوار می‌باشند.

موسسین متعهد به انجام مؤثر و مفید مأموریت‌های کاری، حضور منظم و پرثمر و جدیت در جهت ارتقاء سطح تخصص، مهارت و دانش خود می‌باشند
موسسین متعهد هستند در صورتی که حسب ضرورت، استفاده از مدارک تحصیلی و شخصی یا قبولی آنها در آزمون‌های ویژه کاری (به منظور دریافت مجوز، پروانه شغلی یا واگذاری مسئولیت‌های خاص) مورد نیاز  استارتاپ باشد، نهایت مساعی خود، جهت حصول مورد را بکار بندد.
طرفین متعهدند به پلان کسب و کار استارتاپ پای‌بند بوده و نسبت به انجام کلیه اقدامات و تدابیر لازم جهت حصول اهداف تعیین‌شده اقدام نمایند.
طرفین تعهد می‌نمایند در طول مدت قرارداد اصالتا یا نیابتا از انجام هرگونه عملی که به نحوی از انحاء بطور مستقیم و یا غیرمستقیم، تحت هر عنوان اعم از مشاوره یا ارائه خدمت و مانند آن که مستلزم رقابت با استارتاپ باشد اعم از اینکه به منافع استارتاپ لطمه وارد نماید یا از انتفاع تجاری بیشتر استارتاپ ممانعت به عمل آورد یا خیر، خودداری نمایند و تمام توان کاری خود را به منافع و مصالح استارتاپ معطوف نمایند. همچنین طرفین متعهد می‌گردند هرگونه فعالیتی را که بر شهرت تجاری استارتاپ یا نحوه کار آن و یا بر برنامه زمان‌بندی کار دیگر مدیران یا کارکنان و مانند آن تاثیر بگذارد را با اطلاع و توافق استارتاپ انجام دهند. تخلف از تعهد مندرج در این بند مستلزم پرداخت خسارت وارده به استارتاپ می­باشد

طرفین تعهد می‌نمایند ضمن رعایت کلیه قوانین و مقررات و نیز ضوابط اختصاصی استارتاپ، خدمات موضوع قرارداد را در نهایت دقت، کوشش، امانت و با رعایت موازین حرفه­ای در بهترین سطح کیفیت انجام دهند و تمامی وسایل، مدارک، اسناد و موضوعات مربوط به استارتاپ، از جمله روش‌های کاری، کیفیت تولید محصولات و خدمات، مشتریان و طرفین قرارداد استارتاپ، نوع، شکل و ماهیت اسناد، مدارک، سخت افزار و نرم افزار مورد استفاده استارتاپ را که به اقتضاء و ضرورت ایفای تعهدات و در راستای آن در اختیار دارند یا راسا یا توسط مقام مافوق و یا غیر آن و ضمن کار به آنها دسترسی پیدا می‌کنند محرمانه تلقی و از افشای آن و نیز هرگونه بهره‌برداری از آنها در جهت منافع خویش و اشخاص ثالث (حتی پس از اتمام قرارداد) خودداری نمایند
طرفین مالکیت انحصاری و کامل استارتاپ را نسبت به تمامی اموال و دارایی‌های فکری که موجود می‌باشند و یا در آینده و در فرآیند کار به دست می‌آیند تصدیق نموده و خواهند نمود. اموال و دارایی‌های فکری موضوع این بند اعم از ابتکارات و اختراعات، فرآیندها، نرم­افزار، مدل‌های تجاری، اکتشافات، یا آثار (خواه قابلیت ثبت و حمایت به عنوان حق اختراع، علامت تجاری یا اثر فکری (کپی رایت) را داشته باشند یا خیر)، دانش فنی و امثال آن که تماماً یا جزئاً، مستقلا یا مشترکاً، با دیگران در زمان ارائه خدمت یا در نتیجه ارائه خدمت یا در رابطه با خدمات ارائه‌شده در آن مشارکت داشته‌اند، در مالکیت استارتاپ می‌باشد. درصورتی که هر کدام از طرفین مرتکب اقدامی گردد که حقوق استارتاپ نسبت به این دسته از اموال و دارایی‌ها تضییع گردد، ملتزم به پرداخت خسارت متعلقه خواهد بود.
طرفین متعهد می‌گردند از طرح مسائل مربوط به استارتاپ با سایر افراد داخل و یا خارج از آن به غیر از افرادی که دارای صلاحیت قانونی می‌باشند، اکیدا خودداری نمایند.
عدم اشتغال به هر کار دیگری که به هر نحو بصورت مستقیم یا غیرمستقیم مخل انجام وظایف اصلی طرفین در استارتاپ باشد یا به نحوی از انحاء تمام یا بخش عمده­ای از نیرو و توان آنان را به خود اختصاص دهد.
به‌کارگیری هر آنچه لازم است در رسیدن به کلیه اهداف تعیین شده خرد و کلان استارتاپ مندرج در پلان کسب و کار؛ تعهدات مندرج در این قرارداد، تعهدات تجاری بوده و دارای آثار و تابع قوانین و مقررات لازم‌الاتباع این دسته از تعهدات می‌باشد و علاوه بر طرفین، استارتاپ نیز ذی‌نفع ثالث این تعهدات محسوب می‌گردد.ماده 5- سایر ضوابط همکاری
طرفین اقرار می‌نمایند ممنوعیتی برای انعقاد این قرارداد از جمله به جهت اشتغال در دستگاه‌های دولتی و مانند آن ندارند؛ در غير اين صورت علاوه بر محفوظ بودن حق فسخ برای طرفین مقابل، شخصاً مسئول عواقب عمل خود خواهد بود.
در صورتی‌که هر کدام از طرفین بخواهند پس از پایان مدت 1 سال از تاریخ این قرارداد، به فعالیت خود در استارتاپ نرم افزار دیوار خاتمه دهند باید تصمیم خود را کتبا و 3 ماه قبل به استارتاپ اعلام نمایند و ظرف سه ماه کلیه اقدامات در دست اجرا، اطلاعات، اسناد، و کلیه دارایی‌ها (اعم از مشهود و نامشهود) و مدیریت امور را با کیفیت مطلوب مورد تأیید استارتاپ به فرد یا افراد تعیین شده تحویل دهند و تا 3 ماه بعد از خاتمه قرارداد برای پاسخگویی در خصوص کارهای تحویل شده در دسترس بوده و پاسخگو باشند.
ماده 6- ضمانت‌اجرای نقض تعهدات
مصادیق نقض تعهد:
طرفین متعهد و ملتزم هستند در هر مورد در مواعد مقرر و تعیین‌شده نسبت به ایفای تعهدات قانونی و قراردادی خود اقدام نمایند؛ درغیراینصورت اگر درنتیجه تاخیر در ایفای تعهدات، خسارتی به طرف مقابل وارد شود، طرف ناقض تعهد قراردادی ملتزم به جبران خسارات وارده به اطراف مقابل و استارتاپ است.
طرفین فعالیت مستمر در استارتاپ را در مدت 1 ساله از تاریخ انعقاد قرارداد ترک نمایند یا مهمل گذارند.
طرفین از عهده انجام وظايف محوله موضوع اين قرارداد بر نيايند.
تقصیر مداوم یا عمده طرفین در انجام خدمات و تکالیف خود به نحو صحیح در قبال استارتاپ.
طرفین عامداً یا با ارتکاب تقصیر عمده رفتاری نمایند که به صورت اساسی از نظر مالی یا امثال آن به ضرر استارتاپ باشد.
اقدام طرفین به ارتکاب جرایم متضمن فساد مالی یا اخلاقی نسبت به استارتاپ مانند خیانت در امانت در اموال استارتاپ، سرقت اموال استارتاپ، کلاهبرداری، افشای اطلاعات محرمانه استارتاپ با حکم قطعی دادگاه صالح
درصورت نقض تعهد هر کدام از موسسین، سایر موسسین یا استارتاپ می‌توانند نسبت به مطالبه خسارات وارده به خود اقدام نمایند. ناقض متعهد است مبلغ 50 میلیون تومان به عنوان وجه التزام نقض تعهدات قراردادی به زیان‌دیده از نقض بپردازد.
ماده 7- اقاماتگاه طرفین
اقامتگاه طرفین به شرح مندرج در صدر این قرارداد می‌باشد. طرفین متعهد هستند هرگونه تغییر در این نشانی را به اطلاع طرف مقابل و استارتاپ برسانند؛ در غیر این‌صورت تمام مراسلات و مکاتبات به نشانی مذکور ابلاغ‌شده تلقی خواهد شد.
ماده 8- انحلال قرارداد
قرارداد حاضر، عقدی لازم‌ بوده و برای طرفین و قائم‌مقام آنها معتبر و لازم‌الاتباع می‌باشد و تا پایان مدت قابل فسخ نیست. طرفین حق فسخ این قرارداد را از خود سلب و ساقط نمودند.
ماده 9- حل اختلاف9-1 کلیه اختلافات و دعاوی ناشی از این قرارداد و یا راجع به آن از جمله انعقاد، اعتبار، فسخ، نقض، تفسیر یا اجرای آن ابتدا بصورت دوستانه میان طرفین حل و فصل می گردد. درصورتی که ظرف مهلت دو هفته از تاریخ ابلاغ درخواست حل و فصل دوستانه اختلاف توسط متقاضی، این اختلافات برطرف نگردد، رسیدگی به اختلاف در صلاحیت محاکم قضایی خواهد بود.
درخواست صدور دستور موقت از مراجع قضایی از فرآیند حل و فصل دوستانه اختلافات مذکور در فوق مستثنی است.
ماده 10- نسخه‌های قرارداد
این قرارداد در 10 ماده و دو نسخه که هر یک حکم واحد را دارند تنظیم گشته و در اختیار هر کدام از طرفین قرار می‌گیرد.
امضاء
طرف اول: فاطمه زارع
امضاء
طرف دوم: فاطمه حسینی
امضاء
طرف سوم: فاطمه شریعتی                                                                                                
امضاء
طرف چهارم: فاطمه دهقان
تقسیم وظایف


با توجه به رزومه هر یک از اعضای تیم وظایف به شرح ذیل می باشد که هر یک از اعضا موظف به انجام هر یک از وظایف خود است و در صورت کوتاهی پیرو قرارداد داخلی بین اعضا به شماره 44 با شخص برخورد صورت می گیرد.


شهراد رضایی مالک محصول: مالک محصول وظیفه دارد تا نیازهای نرم افزار مورد نیاز خود را در اختیاز اسکرام مستر قرار داده تا بتواند در پایان به نرم افزار مورد نظر دست یابدفاطمه زارع

- مدیریت پروژه: مدیر پروژه مانند دیگر بخش های مدیریتی وظیفه ساماندهی و برناممه ریزی و همچنین مدیریت منابع پروژه را در جهت رسیدن به هدف ایده آل پروژه مد نظر دست یابند

طراحی ux و ui نرم افزار: این شخص وظیفه طراحی ظاهر و نمای دیداری نرم افزار را بر عهده دارد تا نمای نرم افزار به گونه ای باشد که کاربر را راضی نگهداشته و کار با آن نیز آسان باشد.

عضو گروه تحقیق و توسعه: هر یک از اعضای این تیم وظیفه دارند تا با توجه به نیازهای نرم افزار به صورت دوره ای ایده هایی را پس از تحقیق در جهت توسعه نرم افزار مطرح نموده تا در رقابت با نرم افزارهای مشابه شکست نخورند

مسئول نصب و راه اندازی و نگهداری سیستم یا سرور میباشد که در صورت بروز هر مشکل یا نیاز به بروزرسانی برخی اطلاعات و یا نرم افزار ها شخص sysadmin وظف به انجام آن است

اسکرام مستر: شخص باید واسطه ی تیم توسعه نرم افزار و مالک نرم افزار باشد تا الویت ها و بک لاگ ها و موارد مورد نیاز را بین دو تیم به صورت تخصصی و قابل درک برای دو طرف مبادله کرده و نرم افزار را با توجه به نظر مالک نرم افزار پایش کندفاطمه حسینی

برنامه نویس: این شخص وظیفه دارد با توجه به نیازهای برنامه نویسی نرم افزار برنامه نویسی نرم افزار را انجام دهد و در صورت بروز هر خطایی در برنامه آن را رفع کند.

مدیریت تیم برنامه نویسی: این شخص وظیفه دارد با توجه به بخش های مورد نیاز یک برنامه مانند فرانت اند و بک اند تیم برنامه نویسی را به گونه ای مدیریت کند تا کار هر بخش به درستی و در زمان معین آماده تحویل باشد

عضو گروه تحقیق و توسعه: هر یک از اعضای این تیم وظیفه دارند تا با توجه به نیازهای نرم افزار به صورت دوره ای ایده هایی را پس از تحقیق در جهت توسعه نرم افزار مطرح نموده تا در رقابت با نرم افزارهای مشابه شکست نخورند

پشتیبانی نرم افزار: وظیفه دارد تا هر خطایی پس از پایان برنامه نویسی و قرار گرفتن نرم افزار در محیط عملیاتی پیش آمد را رفع نموده و در صورت نیاز بروزرسانی های درخواستی را انجام دهد
تستر نرم افزار: وظیفه دارد تا بعد از پایان کدنویس نرم افزار و قبل از ورود به محیط عملیاتی معایب و باگ های نرم افزار را شناسایی و به تیم برنامه نویسی اطلاع دهد.امضا:

فاطمه زارعامضا:

فاطمه حسینیقرارداد تعهد به رعایت محرمانگی

این قرارداد در راستای ماده 10 قانون مدنی به منظور تشریح تعهد به رازداری و رعایت محرمانگی در تاریخ 4/04/1399 میان طرفین زیر در شهر یزد منعقد و اجرایی گشت.
ماده 1- طرفین قرارداد
این قرارداد میان:
الف) شرکت نرم افزار دیوار(سهامی خاص) به شماره ثبت 444 و شناسه ملی 4444444444 به نشانی یزد به نشانی ایمیل divare.ir و به مدیریت فاطمه زارع به نشانی ایمیل fatemehzare0794@gmail.com (عضو هیات مدیره)؛ که از این پس متعهد خوانده می‌شود؛ و  
آقای  شهراد رضایی طهرانی فرزند ................... به شماره ملی 4420000000 به نشانی یزد و با نشانی ایمیل shahradrezaei3@gmail.com] که تضمین می‌کند مالک اطلاعات محرمانه موضوع این قرارداد است و یا از طرف مالک در این راستا اختیار کامل دارد و از این پس مالک اطلاعات نامیده می‌شود.هر کدام از طرفین از این پس جمعا طرفین خوانده می‌شوند. درصورتی که مالک اطلاعات از اختیارات ذکر شده در این بند برخوردار نباشد، ضامن جبران کلیه خسارات وارده به ذی نفع است و متعهد در این زمینه مسئولیتی نخواهد داشت.
ماده 2- مفهوم محرمانگی
اطلاعات محرمانه در این قرارداد به اطلاعاتی بازمی‌گردد که ارزش تجاری دارد که عبارتند از (1) اطلاعات فنی شامل حق اختراع، حقوق کپی‌رایت، دانش فنی، برنامه‌های نرم‌افزار، اسناد منابع نرم‌افزار است و (2) اطلاعات غیرفنی مرتبط با محصولات طرفین شامل طرح‌ها‌ و استراتژی‌های کسب و کار، امور مالی، داده‌ها و اطلاعات مالی و حسابداری، برنامه‌های بازاریابی، طرح‌ تجاری که برای طرفین اختصاصی و محرمانه است.
ماده 3- تعهدات ناظر به عدم افشاء و عدم استفاده
طرفین تمام اطلاعات محرمانه یکدیگر را حفظ خواهند نمود و آنها را افشا و منتشر نمی‌کنند و از این دسته از اطلاعات بهره‌برداری و استفاده نمی‌نمایند. طرفین تمام اطلاعات محرمانه یکدیگر را به یک‌ اندازه محرمانه تلقی خواهند نمود و مانند اطلاعات محرمانه خود از این‌گونه اطلاعات محافظت می‌نمایند و در این زمینه طرفین حداقل تمام اقدامات متعارفی که برای حفظ اطلاعات محرمانه خود بکار می‌بندند، اتخاذ می‌نمایند. طرفین تعهد می‌نمایند که تنها اطلاعات محرمانه را برای آن دسته از کارکنان خود افشا ‌نمایند که لازم است از چنین اطلاعاتی مطلع گردند.
ماده 4-شمول قرارداد
این قرارداد تمام مکاتبات و ارتباطات میان طرفین را دربرمی‌گیرد. طرفین علم دارند که تعهدات آنان مندرج در ماده 3، تا پایان هرگونه ارتباطی میان طرفین معتبر و لازم‌الاتباع است. طرفین ملتزم هستند در خاتمه ارتباط و همکاری، فورا بدون اینکه روگرفت هیچ‌کدام از اسناد و مدارک را نزد خود نگهداری نمایند، تمام اسناد، مدارک و لوازم متعلق به طرف دیگر که نزد آنها قرار دارد، به وی بازگردانند.
ماده 5- قانون حاکم این قرارداد در تمام ابعاد و جوانب، مشمول قوانین و مقررات لازم‌الاتباع و لازم‌الاجرا در جمهوری اسلامی ایران است. هنگام تفسیر، نسخه فارسی ملاک است.
ماده 6- حل و فصل اختلافات
کلیه اختلافات و دعاوی ناشی از این قرارداد و یا راجع به آن از جمله انعقاد، اعتبار، فسخ، نقض، تفسیر یا اجرای آن به مرکز داوری اتاق ایران ارجاع می‌گردد که مطابق با قانون اساسنامه و آئین داوری آن مرکز با رأی یک نفر داور بصورت قطعی و لازم الاجراء حل و فصل گردد. داور علاوه بر مقررات حاکم، عرف تجاری ذیربط را نیز مراعات خواهد نمود. شرط داوری حاضر، موافقتنامه‌ای مستقل از قرارداد اصلی تلقی می‌شود و در هر حال لازم الاجراء است. نظر به مراتب فوق، طرفین این قرارداد را از تاریخ مندرج بر آن لازم‌الاتباع و اجرایی نمودند. صفحه امضا در انتها آمده است.
امضا مالک:آقای شهراد رضایی
امضا متعهد:خانم فاطمه زارع