تالار گفتمان

نسخه‌ی کامل: اپلیکیشن همراه من(حدیث فتحیان، مطهره فلاحی، مائده مظفری)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اطلاعات اولیه مربوط به اپلیکیشن همراه من
1- موضوع
            (اپلیکیشن همراه من)
      1-1- انتخاب نام با توجه به عمكرد سيستم (همراه من)
      1-2-  تعيين لوگو براي سيستم انجام شد.

2- شرح عملکرد کلی سیستم
            (یک نرم افزار مخصوص مشترکین دارای سیمکارت همراه اول که با استفاده ازاین نرم افزار میتوانند از امکاناتی سریع مانند انتقال شارژ سریع،خرید بسته های ترکیبی و ...)

3- کاربران
            (کاربر دارای گوشی اندروید- سرور)

4- کارها و فعالیتهای جزئی که سیستم انجام می دهد.
            (مشاهده صورت حساب میاندوره و پایان دوره- قابلیت خرید بستهای ترکیب باقیمت مناسب- مشاهده خطوط همراه اول به نام شخص-خرید شارژ و بسته اینترنت- دسترسی آنلاین به پشتیبانی- مشاهده امتیازات- انتقال اعتبار- دریافت ریز مکالمات و خلاصه کارکرد)

5- منافع ایجاد نرم افزار و مشکلاتی که این نرم افزار باعث حل آن خواهد شد
            (دسترسی سریع کاربران به امکانات- حداقل کردن مراجعه حضوری)

6- نرم افزارهایی که جهت ایجاد سیستم انتخابی مورد نیاز است
          ( زبان برنامه نویسی)

7- سکوی اجرای سیستم
          (اندروید- ios)

8- قیمت نهائی برآورد شده و دلایل تعیین آن
          (25.800.000 تومان که شامل:
1- طراحی اختصاصی و پروژه
2- کدنویسی اختصاصی
3- مشاوره حرفه ای بازار
4- اپلیکیشن اندروید و ios
5- پشتیبانی 1 ساله رایگان
6- وب سایت معرفی
7- پنل مدیرت حرفه ای
8- آموزش حضوری جهت مدیرت پنل
9- تحویل source code بصورت کامل)

9- مدت زمان مورد نیاز برای ساخت این پروژه حداقل 2 ماه  می باشد./

10 - ریسک های پروژه و راه های مقابله با آن
شرح عملکرد کلی سیستم اپلیکیشن همراه من

*مشاهده و پرداخت صورتحساب پایان دوره و میان دوره
اولین و مهم‌ترین ویژگی اپلیکیشن همراه من که دقیقا برای همین کار راه‌اندازی شده، ویژگی مشاهده و پرداخت صورتحساب پایان‌دوره و میان‌دوره است. مشتریان این اپراتور تلفن همراه در کشورمان می‌توانند از طریق این بخش از اپلیکیشن همراه من نسبت به مشاهده لحظه‌ای هزینه تلفن همراه خود دسترسی داشته باشند و قبوضی که به عنوان قبض پایان‌دوره و میان‌دوره صادر می‌شود را از طریق این اپلیکیشن مشاهده نمایید.
همجنین پس از مشاهده صورتحساب، کاربر می‌تواند به راحتی از طریق همین اپلیکیشن اقدام به پرداخت قبوض خود کرده و حساب خود را با همراه اول تسویه نماید. نکته اصلی در بخش مشاهده و پرداخت صورتحساب پایان‌دوره و میان‌دوره این است که سرعت تسویه حساب در این بخش نسبت به پرداخت از طریق اپلیکیشن‌های دیگر بسیار سریعتر بوده و در زمان کمتری حساب شما صفر می‌شود. این قابلیت برای افرادی که سیمکارتشان یکطرفه و یا کلا قطع شده است، استفاده بسیار زیادی خواهد داشت.


*مشاهده موجودی و خرید شارژ
دیگر امکان اپلیکیشن همراه من، مشاهده موجودی و خرید شارژ است. بسیاری از افراد از سیم کارتهای اعتباری همراه اول استفاده می‌کنند و به دلیل عدم مشاهده دقیق موجودی سیم کارتشان نمی‌توانند مدیریت خوبی در هزینه های تلفن همراه خود داشته باشند. کاربر به راحتی می‌توانند با نصب این برنامه، آن را فعال کرده و به صورت لحظه‌ای موجودی سیم کارت خود را مشاهده نمایند.
دومین بخش از این قسمت، خرید شارژ است که کاربران به راحتی می‌توانند شارژ مورد نیازشان را از این طریق خریداری کنند. البته طبق چیزی که همراه اول مدعی است در صورت خرید شارژ از طریق این شرکت، مشتریان می‌توانند از تخفیف 5 درصد همراه اول استفاده کنند.
البته طبق تجربه کاربری ما با این اپلیکیشن، این تخفیف واقعی است و واقعا همراه اول هزینه شارژ را با 5 درصد تخفیف ارائه می‌دهد، ولی به دلیل 9 درصد ارزش افزوده‌ای که به شارژ اضافه می‌شود، بازهم هزینه پرداختی بیش از مقدار شارژی است که در سیم کارت انجام می‌شود.


*دریافت گزارش کامل ریز مکالمات و خلاصه کارکرد
شاید شاهکار پیشرفت‌هایی که در بخش ارائه خدمات صورت گرفته، در این بخش از اپلیکیشن همراه من نهفته است که پروسه عجیب و غریب دریافت گزارش ریز مکالمات و خلاصه کارکرد سیم کارت را در چند دقیقه انجام می‌دهد.
حتما یادتان هست که همین چند سال قبل برای اینکه بتوانید ریز مکالمات خود را استخراج کرده و یا خلاصه کارکرد سیم کارت خود را مشاهده کنید، باید به دفاتر مخابراتی مراجعه می‌کردید و با هزینه مادی و معنوی که انجام می‌دادید با سختی فراوان به این خواسته خود می‌رسیدید؛ ولی با این قسمت از اپلیکیشن همراه من، دیگر لازم نیست از خانه خارج شوید و هزینه‌های اضافی برای دریافت ریزمکالمات و خلاصه کارکرد بپردازید. به راحتی و با چند کلیک ساده می‌توانید این خدمات را از همراه اول دریافت کنید. برای دریافت ریز مکالمات در اپ همراه من می‌بایست رمز دوم داشته باشید.
رمز دوم برای این بخش از طریق ارسال عدد 1 به شماره 8969 امکان‌پذیر است. پس از دریافت رمز دوم می‌توانید ریز مکالمات خود را دریافت کنید. پروسه دریافت رمز دوم کمی طولانی است، ولی برای یکبار صورت می‌گیرد.
در بخش خلاصه کارکرد این اپلیکیشن نیز می‌توانید با انتخاب بازه زمانی مورد نظرتان، به جزئیات خلاصه کارکرد سیم کارت خود دسترسی داشته باشید. به طور مثال اگر فکر می‌کنید که هزینه‌های کسر شده از شما اشتباه بوده و یا به دلیل وجود موارد هزینه‌ای مخفی است، می‌توانید از این بخش بهره بگیرید و به جزئیات قبوض مصرفی خود دسترسی داشته باشید.


*فعال‌سازی، خرید و مشاهده گزارش مصرف بسته‌های نوترینو
دیگر بخش بسیار پرطرفدار اپلیکیشن همراه من بخش فعالسازی، خرید و مشاهده گزارش مصرف بسته‌های نوترینو است که در آن کاربران می‌توانند بسته‌های نوترینو را مشاهده و خرید نمایند.
اولین بخش از این قسمت، بخش فعال‌سازی است که به کاربر اجازه می‌دهد قابلیت اتصال به نوترینو را در سیم‌کارت خود فعال نماید. اگر جزو کاربرانی هستید که فکر می‌کنید نیازی به اینترنت پرسرعت ندارید و یا اینکه از پس هزینه‌های آن بر نمی‌آیید و می‌خواهید صرفا از قابلیت پیامک و تماس آن استفاده کنید، می‌توانید از این بخش، قابلیت اینترنت نوترینو را غیرفعال کنید. 

دومین بخش از این قسمت، بخش بسته نوترینو است که در آن کاربران می‌توانند بسته‌های دلخواه خود را مشاهده کرده و فعال نمایید. خوبی این بخش این است که قابلیت جداسازی بسته‌ها طبق زمان‌بندی آنها وجود دارد. به طور مثال می‌توانید برای خرید بسته 30 روزه، صرفا بسته‌های 30 روزه رامشاهده کرده و فعال نمایند.
در قسمت بسته نوترینو، مشخصات کاملی از همه بسته‌های اینترنتی همراه اول وجود داشته و کاربر می‌تواند طبق نظر خودش هر کدام از بسته‌ها را خریداری نماید. همچنین به دلیل اینکه به صورت پیش‌فرض، تمامی بسته‌های نوترینو به صورت تمدید خودکار فعال می‌شوند، شما می‌توانید با فعال کردن گزینه لغو تمدید خودکار از تمدید خودکار بسته‌های خریداری شده جلوگیری کنید.
این قابلیت امکان می‌دهد تا از صرف هزینه‌های گزاف جلوگیری شده و کاربران بدون آنکه نگران کسر هزینه یا افزایش قبض خود باشند، نسبت به استفاده از اینترنت سیم کارت خود اقدام نمایند.

*فعال / غیرفعالسازی پیامک‌های تبلیغاتی و خدمات مبتنی بر محتوا
یکی از شکایات اغلب مردم این است که شماره تلفن همراه آنها در لیست تبلیغاتی شرکتهای مختلف قرار دارد و گاه و بیگاه پیامک‌های تبلیغاتی، مهمان ناخوانده‌ای برای تلفن‌ همراه آنان است. این موضوع باعث مزاحمت‌های زیادی برای بسیاری از کاربران است.
در این قسمت از اپلیکیشن همراه اول می‌توان تمامی تبلیغات مربوط به سازمانها، ارگانها، موسسات و شرکتها را غیرفعال کرده و صرفا پیامک‌های همراه اول و سیستم بانکی بسته نخواهد شد.
بخش دیگر در اپلیکیشن همراه من و زیر مجموعه این قسمت از آن که در حال معرفی هستیم، خدمات مبتنی بر محتوا است که معمولا با ارسال یک سری از اعداد به یک سری از سرشماره‌های 4 و 5 رقمی فعال می‌شوند. در این بخش کاربران می‌توانند جزئیات خدمات مبتنی بر محتوای فعال روی سیم کارتشان را مشاهده کنند و اگر این خدمات به درخواست آنها صورت نگرفته باشد، می‌توانند آنها را غیرفعال کرده و از پرداخت هزینه‌های گزاف مربوط به آن که معمولا روزانه در حدود 100 الی 500 تومان تعیین می‌شود، جلوگیری کنند.


*مشاهده و فعالسازی بسته‌های تخفیفی و هدایا
یکی دیگر از بخش‌های بسیار جذاب این برنامه، بخش هدایا و جوایز آن است که طبق بررسی‌های ما، توصیف کلمه هدایای خاص برای این بخش خالی از لطف نیست؛ چرا که گستردگی خدمات و جوایزی که در این بخش توسط همراه اول به کاربران ارائه می‌شود، بسیار زیاد بوده و کاربران می‌توانند از خدمات متنوع در این قسمت برخوردار شوند.
این بخش که با نام باشگاه فیروزه‌ای شناخته می‌شود، از امتیازاتی استفاده می‌کند که کاربران از طرق مختلف مانند شارژ سیم کارت، پرداخت قبض تلفن همراه، خرید بسته‌های اینترنتی و دیگر موارد، کسب کرده‌اند. به طور مثال خرید شارژ توسط مشترک اعتباری یک امتیاز برای او به همراه خواهد داشت. در بخش جوایز، کاربران می‌توانند از بسته‌های ترکیبی که ترکیب اینترنت و تماس و پیامک است و یا از بسته‌های اینترنت استفاده نمایند.

قرارداد طراحی و راه اندازی  تهیه اپلیکیشن همراه من
طرفین قرارداد :
طرف اول (کارفرما): آقای شهراد رضائی به کدملی 4433111111 صادره از یزد متولد 1369 به نشانی یزد، بلوار دانشجو
طرف دوم (مجری طراحی):خانم حدیث فتحیان به کدملی 4433000000صادره از یزد متولد 1379 به نشانی یزد، بلواردانشجو
 براساس نظام مهندسی و استانداردهای تولید و توسعه نرم افزار
ماده ۱: موضوع قرارداد
موضوع قرارداد عبارت است از ” طراحی و راه اندازی سامانه / تهیه نرم افزار همراه من " با استفاده از استانداردها، فراروش، روش ها و شرح خدمات مورد توافق در شرایط اختصاصی و پیوست‌های قرارداد.
تبصره ۲: در طول مدت اجرای قرارداد و پس از تحویل سامانه / نرم افزار ، از تاریخ پایان قرارداد به مدت یکسال خدمات پشتیبانی به عهده مجری طراحی خواهد بود.
ماده ۲: مدت اجرای قرارداد
مدت اجرای قرارداد از تاریخ 21/03/1399 تا تاریخ 21/03/1400است که مجری طراحی باید کلیه خدمات موضوع قرارداد را مطابق با برنامه زمانی مورد توافق، در شرایط اختصاصی قرارداد، انجام داده و به تایید کارفرما برساند. مدت پشتیبانی موضوع قرارداد ، پس از پایان مدت اجرای پروژه به مدت یکسال می باشد.
تبصره : پس از انقضای مدت ذکر شده در ماده فوق قرارداد پشتیبانی منعقد خواهد شد .
ماده ۳: مبلغ قرارداد
مبلغ قرارداد برابر 258.000.000 ریال است که بر اساس شرایط تعیین شده در شرایط اختصاصی قرارداد در مقابل انجام خدمات موضوع قرارداد توسط مجری طراحی، مبالغ به شرح ماده ۴ پس از کسر کسورات قانونی به مجری طراحی پرداخت می گردد.
ماده ۴: صدور صورتحساب و پرداخت ها
 • مجری طراحی صورت وضعیت نهایی را تنظیم و برای کارفرما ارسال می نماید.
 • پس از تایید ناظر تعیین شده ( موضوع ماده ۱۱ ) از سوی کارفرما ، کارفرما بر اساس نامه شماره     مورخ       ” موضوع تعهد پرداخت هزینه اجرای طرحهای فناوری اطلاعات ” نسبت به تایید انجام کار اقدام خواهد نمود.
 • پس از تایید 250.000.000 مبلغ قرارداد با احتساب کسورات ذیل به مجری طراحی پرداخت خواهد شد.
۴-۱کلیه پرداختهای کارفرما به مجری طراحی  مشمول کسور ذیل خواهد بود :
الف – مالیات و کسور قانونی :
پرداخت هرگونه مالیات، بیمه و عوارض که طبق قانون به هر نحوی از انحاء به این قرارداد تعلق می گیرد، به عهده مجری طراحی است.
ب- سایر کسورات :
 • ده درصد مبلغ کل قرارداد به منظور تضمین حسن انجام کار پس از تحویل پروژه در طول مدت پشتیبانی قرارداد کسر خواهد شد . ( مجری طراحی  می‌تواند تضمین قابل قبول را جایگزین این بند نماید)
 • پیش پرداخت: پیش پرداخت به میزان ۲۰ درصد مبلغ کل قرارداد است که در صورت در خواست کتبی مجری طراحی پس از مبادله قرارداد ( با تضمین لازم ) پرداخت خواهد شد.
۴-۲- کارفرما موظف است کلیه کسور قانونی را پس از کسر در وجه سازمانها و ارگانهای ذیربط پرداخت نموده ، مدارک پرداخت وجوه فوق را در اختیار مجری طراحی قرار دهد .
۴-۳- کارفرما آخرین قسط مجری طراحی را پس از کسر کلیه کسورات قانونی و همچنین کسر یا افزایش جریمه های مربوط به طرفین (در صورت وجود ) پرداخت خواهد نمود .
ماده ۵ : تاریخ شروع قرارداد
۵-۱- مجری طراحی  پس از امضاء و مبادله قرارداد، باید ضمانت نامه های توافق شده قرارداد را به کارفرما ارائه نماید، همچنین کارفرما پس از دریافت ضمانتنامه پیش پرداخت و درخواست کتبی مجری طراحی  نسبت به پرداخت پیش پرداخت انجام پروژه به میزان ۲۰ درصد مبلغ کل قرارداد اقدام نماید.
۵-۲- در صورتی که مجری طراحی در مدت مقرر نتواند ضمانتنامه خود را ارائه نماید ، و یا از امضای قرارداد بدون ذکر دلیل موجه سر باز زند، کارفرما می تواند به شکل یک طرفه قرارداد را فسخ نماید .
۵-۳- در صورتی که کارفرما از پرداخت پیش پرداخت در مدت مقرر امتناع نماید کارفرما باید ظرف مدت ۲ هفته نسبت به آزاد سازی ضمانتنامه های مجری طراحی  اقدام نماید .
۵-۴- دریافت پیش پرداخت منوط به درخواست کتبی مجری طراحی  خواهد بود و مجری طراحی  می تواند انجام تعهدات خود را بدون دریافت پیش پرداخت آغاز نماید که در این صورت، زمان شروع قرارداد همان زمان مبادله قرارداد خواهد بود.
ماده ۶: محدوده تعهدات
محدوده خدمات و تعهدات قرارداد شامل مواردی است که از طرف کارفرما به مجری طراحی  براساس صلاحدید خود و شرایط مندرج در شرایط اختصاصی قرارداد محول می شود. این محدوده خدمات ممکن است در چارچوب مواد ۱۴ (چهارده) و ۱۹ (نوزده) قابل تغییر می باشند.
ماده ۷: تعهدات کارفرما
۷-۱- کارفرما موظف به تأمین و ارائه تمام اطلاعاتی است که در شرایط اختصاصی قرارداد مشخص گردیده است.
۷-۲- کارفرما ممکن است برای بهبود خدمات قرارداد در هر زمان توصیه هایی به مجری طراحی  نماید.
۷-۳- کارفرما متعهد به پرداخت مبلغ قرارداد براساس شرایط اختصاصی قرارداد، به مجری طراحی  می‌باشد.
۷-۴- کارفرما ، کارشناسان مجری طراحی  را به واحدهای مربوط معرفی و دستورات و توصیه‌های لازم را جهت همکاری با آنان صادرخواهد کرد .
۷-۵- در صورت نیاز و تشخیص مجری طراحی  و تایید کارفرما به استقرار تیم کارشناسی مجری طراحی  در محل ها و اماکن وابسته به کارفرما ، کارفرما محل کار و امکانات لازم را در حداقل عرف کاری برای استقرار تیم مجری طراحی  در اختیار قرار خواهد داد.
۷-۶- کارفرما متعهد می گردد که تا پایان دوره ضمانت قرارداد، از جذب کارشناسان مجری طراحی  بدون اجازه کتبی وی، خودداری نماید.
ماده ۸: تأئیدات مجری طراحی
مجری طراحی  اعلام کرده است :
۸-۱مجری طراحی  تعهد می نماید که منافع این قرارداد را به هیچ یک از اشخاص و افرادی که در قانون مذکور پیش بینی شده یا بشود از آن استنباط نمود ، انتقال نداده و یا ورود آنان را به شرکت قبول نکند . در صورت تخلف از مراتب فوق ،کارفرما حق خواهد داشت طبق مقررات قانون مزبور با مجری طراحی  رفتار نماید .
۸-۲- کلیه اسناد و مدارک و نیازمندیها را کاملاً مطالعه نموده و از مفاد آن کلاً و جزئاً اطلاع حاصل کرده است.
۸-۳- نسبت به جمع آوری اطلاعات در مورد موضوع قرارداد و ابعاد و حجم و کیفیت وظایف و خدمات آن اقدام نموده است.
۸-۴- نسبت به امکان تأمین نیروی کارشناسی و تخصصی با کیفیت و توان لازم به تعداد کافی برای تکمیل وظایف در محدوده برنامه زمانی قرارداد اطمینان حاصل نموده و همچنین میزان دستمزدها و سایر هزینه ها را در محاسبه خود از هر حیث منظور کرده است.
۸-۵- نسبت به شرایط انجام موضوع قرارداد و مسائل مطرح در جمع آوری اطلاعات مورد نیاز اجرای پروژه، مطالعات لازم را انجام و شناخت کافی از آن بدست آورده است.
۸-۶- از میزان هزینه های ناشی از اجرای قوانین کار و تأمین اجتماعی و قوانین و آئین نامه های مربوط به مالیاتها و عوارض اطلاع داشته و قیمت پیشنهادی خود را برای انجام کلیه تعهداتی که به موجب این قرارداد بر عهده گرفته است کافی دانسته و سود عادلانه برای خود منظور داشته است.
۸-۷- در تهیه پیشنهاد خود علاوه بر هزینه های ناشی از مفاد بندهای فوق سایر هزینه ها را نیز در نظر گرفته و از هیچ بابت بعداً حق درخواست اضافه پرداختی نخواهد داشت. به طور خلاصه مجری طراحی  تأکید می نماید که هنگام تسلیم پیشنهاد خود مطالعات کافی به عمل آورده و هیچ نکته ای باقی نمانده است که بعداً بتواند در مورد آن متعذر به عدم اطلاع خود شود.
ماده ۹: تعهدات مجری طراحی
۹-۱- مستقل از هر شرط صریحی در قرارداد ، مجری طراحی  در مقابل کارفرما به ازای هر پی آمد ناشی از تأخیر، ضعف عملکرد، نقض قرارداد و قصور انجام شده متعهد و مسئول است. و این خسارتهای وارده از تضمین ها یا عدم پرداخت کامل حق الزحمه انجام کار قابل وصول می باشد.
۹-۲- مجری طراحی  در هر حالتی مسئول و متعهد نسبت به اعمال و کوتاهی کارکنان جزء خود در مقابل کارفرما بر طبق ماده ۱۲ قانون مسئولیت مدنی مصوب می باشد.
۹-۳- مجری طراحی  ، کارفرما را در مقابل هر ادعا،‌ خسارت، مخارج و هزینه شامل آنهائی که توسط کارکنان مجری طراحی  و یا هر شخص ثالثی در ارتباط با اجرای پروژه مطرح می‌گردند مصون و مبری می سازد.
۹-۴- تعهدات و مسئولیتهای مجری طراحی  در قرارداد تحت هیچ شرایطی براساس مدرک، اطلاعات و یا توصیه انجام شده توسط هیچ طرف ثالثی محدود نمی گردد. مگر به موجب قانون و دستورات مراجع قانونی ذیصلاح
۹-۵- مجری طراحی  متعهد می شود که از بکارگیری یا استخدام کارکنان و یا سایر افراد طرف قرارداد با کارفرما بدون اجازه کتبی کارفرما خودداری می نماید .
۹-۶- مجری طراحی  کلیه اطلاعات و مدارک دریافت شده از کارفرما را محرمانه تلقی کرده و بدون اجازه کارفرما حق افشاء یا واگذاری آنها را به غیر ندارد . در غیر اینصورت مشمول مقررات افشای اسرار و مقررات جزایی مربوطه می باشد. جزئیات مربوطه در قرارداد NDA پیوست خواهد آمد.
۹-۷- از تاریخ تحویل نهایی سامانه / نرم افزار به مدت یکسال سامانه/ نرم افزار مذکور دارای گارانتی بوده و پشتیبانی از سامانه / نرم افزار و رفع مشکلات و نواقص احتمالی آن در این مدت بصورت رایگان برعهده مجری طراحی  می باشد و درصورت بروز اشکالات غیر قابل پیش بینی و ارائه خدمات بمنظور رفع اشکالات احتمالی سیستم اقدام نماید و در صورت تمایل کارفرما ، قرارداد پشتیبانی در سالهای آینده با توافق طرفین توسط کارفرما انجام خواهد شد.
۹-۸- مجری طراحی  موظف به رفع مشکلات احتمالی در جریان عملکرد صحیح موضوع قرارداد بصورت تلفنی و حضوری پس از درخواست کارفرما می باشد .
۹-۹- مجری طراحی  موظف است نسبت به پشتیبانی سامانه / نرم افزار در صورت بروز مشکلات غیر قابل پیش بینی و ارائه خدمات به منظور رفع اشکالات احتمالی سیستم اقدام نماید .
۹-۱۰- در صورت نیاز به هر گونه تغییر ، مجری طراحی  موظف است قبل از انجام هر گونه اقدام ، مستندات و کلیه موارد مربوط به آن را به تائید کارفرما، ناظر و یا شخصیت های حقیقی و یا حقوقی معرفی شده توسط کارفرما رسانده و نظرات اصلاحی را مورد عمل قرار دهد .
ماده ۱۰: کیفیت خدمات ارائه شده از طرف مجری طراحی
مجری طراحی  وظایف و خدمات خود را دقیقاً مطابق با شرایط خواسته شده در قرارداد و در چارچوب قوانین و مقررات مملکتی انجام داده و تمام مهارت، دقت و سعی و تلاش خود را برای ارائه خدمات یادشده بکار خواهد برد.
ماده ۱۱: ناظر
کارفرما متعهد می‌گردد که شخصی (اعم از حقیقی یا حقوقی) معرفی خواهد نمود تا بر انجام تعهدات مجری طراحی ، کارفرما و امور مربوط به قرارداد نظارت نماید. اهم شرح وظایف ناظر عبارتست از :
 • برقراری ارتباط مناسب و لازم بین کاربران پروژه و کارشناسان مجری طراحی
 • نظارت بر نحوه انجام کار و تعهدات توسط مجری طراحی  و کارفرما
 • تایید خروجی های ارسالی توسط مجری طراحی  حداکثر تا ۲ هفته پس از تحویل
 • محاسبه خسارات و تاخیرات پروژه و احتساب زمانی و ریالی آنها در چارچوب قرارداد چه این موارد از طرف کارفرما صورت گرفته باشد چه از طرف مجری طراحی
 • جمع آوری نظرات کلیه عوامل کارفرما ( که به این پروژه مربوط می شوند ) و انعکاس آنها به مجری طراحی  و پیگیری انجام امور و اصلاحات نهایی لازم
 • در فرآورده های قرارداد نظارت مستمر تا تحویل نهایی پروژه و همکاری با کاربران به منظور آزمون پذیرش سامانه / نرم افزار نهایی پروژه

ماده ۱۲: هماهنگی با سایر مجری طراحی ان
هرگاه مجری طراحی ان دیگری در حال انجام کاری با کارفرما باشند که به تشخیص کارفرما به موضوع این قرارداد ربط پیدا می کند مجری طراحی  متعهد است ، بدلیل همبستگی پروژه ها در جلسات هماهنگی شرکت نموده و هماهنگیهای لازم را با مجری طراحی ان دیگر با هماهنگی ناظر پروژه به عمل آورده و تسهیلات لازم را برای آنان فراهم آورد .
ماده ۱۳: نماینده مجری طراحی
مجری طراحی  با توافق کارفرما یک فرد با توان و تخصص و کیفیت لازم را بعنوان نماینده خود و مدیر پروژه تعیین کرده و به کارفرما معرفی می نماید. این فرد بعنوان نقطه ارتباط بین مجری طراحی  و کارفرما در اجرای پروژه عمل خواهد نمود. این معرفی می بایستی ظرف ۲ هفته از انعقاد قرارداد صورت بگیرد. مجری طراحی  قبل از تعیین و انتصاب نماینده جدید خود، کارفرما را رسماً در جریان خواهد گذاشت. نماینده مجری طراحی  تنها پس از کسب موافقت کارفرما قابل تعویض می باشد. کارفرما این اختیار را خواهد داشت تا با معرفی انجام شده مخالفت نموده و ضمن ارائه دلایل به مجری طراحی  تکلیف نماید که نماینده خود را تعویض نماید. در چنین حالتی مجری طراحی  فرد مذکور را با شخص مناسب و ذی صلاح دیگری و بدون تحمیل هزینه اضافی به کارفرما تعویض خواهد نمود.
ماده ۱۴: تغییرات در خدمات
کارفرما این اختیار را خواهد داشت که براساس صلاحدید خود در خدماتی که باید از طرف مجری طراحی  ارائه گردند،‌ تغییراتی بدهد. در چنین حالتی طرفین، موضوع را مشترکاً مورد بحث قرار داده تا راه حل مناسبی برای تغییر در چارچوبهای تنظیم شده برای زمان و مبلغ قرارداد که طرفین روی آن توافق کرده اند، بیابند. چنانچه توافقی در این زمینه حاصل نگردد، قرارداد بدون تغییر ادامه خواهد یافت.
ماده ۱۵: تعلیق انجام خدمات
چنانچه کارفرما به دلایلی به غیر از قصور مجری طراحی  و یا حوادث غیر مترقبه، کار را موقتاً و با اعلام کتبی معلق نماید، موظف است بابت هر روز تعلیق کار مبلغی برابر با هزینه های پرسنلی کارکنان شاغل در آن مرحله بابت خسارت تعلیق کار به مجری طراحی  پرداخت نماید . مجری طراحی  موظف است در این مدت نیروی شاغل در پروژه را در سازمان خود حفظ کند .
ماده ۱۶: گواهینامه انجام کار و دوران ضمانت آن
بعد از تکمیل وظایف و خدمات و تحویل آخرین گزارش نهائی به کارفرما و تأئید کارفرما و ناظر ، ظرف مدت ۳۰ روز یا از طرف کارفرما گواهینامه انجام تعهدات برای مجری طراحی  صادر می گردد و یا وی بصورت مکتوب و با ارائه دلایل مشخص با جزئیات لازم آن بخشی از خدمات را که به شکل مطلوب انجام نپذیرفته به مجری طراحی  اعلام می نماید تا مجری طراحی  در مدت ۳۰ روز نسبت به رفع نقایص گزارش شده اقدام نماید.
ماده ۱۷: ضمانت انجام تعهدات            
مجری طراحی  مدعی توانمندی ایفاء تعهدات مصرحه در قرارداد حاضر ، به منظور اجرای دقیق و بدون نقص موضوع قرارداد می باشد . فلذا چنانچه به علت قصور در اجرای به موقع و یا عدم کارایی موارد مطروحه ، خسارتی به کارفرما وارد آید ، مجری طراحی  ضامن بوده و ملزم به تامین خدمات به تشخیص کارفرما خواهد بود و بدین منظور همزمان با انعقاد قرارداد ، مجری طراحی  موظف است معادل ۱۰% کل مبلغ قرارداد را بصورت ضمانت نامه بانکی در اختیار کارفرما ( یا استانداری) قرار دهد ، تضمین مرقوم پس از انجام کامل تعهدات مجری طراحی  به موجب این قرارداد مسترد می گردد .و تضمین حسن انجام کار در طول مدت پشتیبانی (منطبق بر ماده ۴ ) جایگزین آن می گردد .
کارفرما این حق را خواهد داشت تا از پرداخت تمام یا قسمتی از این مبالغ در مقابل عدم ارائه مطلوب و کامل تمام یا بخشی از فعالیتهای موضوع قرارداد با ذکر دلایل موجه و تایید ناظر، خودداری نماید.
ماده ۱۸: جریمه تأخیر
مجری طراحی  موظف به پشتیبانی فنی و رفع کلیه نواقص احتمالی در هر زمان می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکلی ، حداکثر ظرف مدت ۸ ساعت پس از اعلام دفتر فناوری اطلاعاتIT  نسبت به رفع مشکلات و نواقص اقدام نماید و در صورت عدم اجرای قرارداد در زمان مشخص(مطابق با برنامه زمانی مشخص شده) ، به ازای هر روز تاخیر، مجری طراحی  موظف به پرداخت مبلغ یکصد هزار ریال به عنوان دیرکرد می باشد که این مبلغ راساً توسط کارفرما از مطالبات مجری طراحی  کسر می گردد .
ماده ۱۹: تغییرات در قرارداد
 در صورتی که در حین اجرای کار ، مجری طراحی  ضرورت تغییراتی را در شرایط اختصاصی قرارداد، احساس نماید، موظف است موضوع را کتباً به کارفرما اعلام نماید. کارفرما موضوع در خواست شده توسط مجری طراحی  را در اسرع وقت بررسی و نتیجه را در ظرف مدت دو هفته به مجری طراحی  اطلاع خواهد داد . هر گونه تغییر در قرارداد طی یک الحاقیه جداگانه که بـه تایید طرفین می رسـد ، صورت خواهد گـرفت . در صورت توافـق با تـغییرات در خواست شده در مستندات پروژه ، کارفرما تغییرات پذیرفته شده را کتباً به اطلاع مجری طراحی  می رساند .
ماده ۲۰: مجری طراحی  جزء
بکارگیری هر مجری طراحی  جزء برای سپردن بخشی ازاختیارات و تعهدات مجری طراحی  برای ارائه خدمات خود درقالب موضوع قرارداد ، درصورت دارابودن کیفیت و تخصص ها و توانمندیهای لازم و پس از اعلام رسمی توسط مجری طراحی  به کارفرما عملی می باشد. کارفرما این حق رابرای خود محفوظ خواهد داشت تا چنانچه نسبت به توانایی مجری طراحی (های ) جزء یاد شده مطمئن نگردد موضوع رابه مجری طراحی  جهت اصلاح اعلا‌م نماید. مجری طراحی  جزء هیچ نوع رابطه استخدامی و حقوقی با کارفرما نداشته و کارفرما در قبال وی هیچ مسئولیتی نخواهد داشت علیرغم انتخاب مجری طراحی  جز، ، مجری طراحی  کماکان مسئول انجام کل خدمات مشخص شده در قرارداد می باشد.
ماده ۲۱ : انتقال تعهدات به غیر
مجری طراحی  این حق رانخواهد داشت که منافع و تعهدات این قرارداد یا بخشی از آن را به طرف (های) ثالثی واگذار نماید، مگر آنکه قبلاً تأئید صریح و قطعی کارفرما را که منحصراً براساس صلاحدید خود کارفرما صادر خواهد شد،‌ بصورت کتبی دریافت نماید.
ماده ۲۲: حق طبع و نشر
 مجری طراحی  بایستی برای انجام وظایف و ارائه خدمات موضوع قرارداد، به هزینه های خود در محدوده پروژه ، مجوزهای ضروری را برای دریافت حق استفاده از صاحبان لیسانس، مدلها، نامهای تجاری، حقوق نرم افزار و دیگر حقوقی که استفاده از آنها منوط به کسب مجوز است، را کسب کرده و کارفرما را در مقابل هرگونه ادعا، دادخواهی، غرامت،‌ هزینه ها و مخارج (شامل و نه منحصر به هزینه های قانونی) برای کسب و یا نقض حقوق یاد شده مصون نگاه دارد.
ماده ۲۳: امور محرمانه
مجری طراحی  کلیه موضوعات مرتبط به قرارداد را محرمانه تلقی کرده و تحت هیچ شرایطی اطلاعات، مدارک، داده های تکنیکی، تجارب و دانش فنی ای که توسط کارفرما در اختیار وی گذاشته شده است، را فاش نخواهد کرد، مگر اینکه مجوز رسمی و کتبی کارفرما را در این رابطه اخذ کرده باشد.
علاوه بر این مجری طراحی  متعهد می گردد دستیابی به اطلاعات محرمانه را محدود به آن کارشناسان، مجری طراحی ان و طرفهای قرارداد خود نماید که برای انجام درست وظایف و ارائه خدمات، واقعاً به آنها نیاز دارند. به هر حال مجری طراحی  باید ماهیت محرمانه بودن اطلاعات را به اشخاص فوق اطلاع داده و نسبت به عدم افشای موارد، کنترل و نظارت لازم بعمل آورد. موضوع محرمانه بودن امور یاد شده برای مدت ده (۱۰) سال از زمان دریافت گواهینامه نهایی تأئید انجام کار ، باقی خواهد ماند.
ماده ۲۴: روشها و استانداردها
 کارفرما استانداردهای خود را قبل از شروع قرارداد به مجری طراحی  اعلام می نماید. مجری طراحی  موظف است عملیات موضوع قرارداد را در چارچوب استانداردهای تعیین شده کارفرما (مندرج در متن قرارداد و شرایط خصوصی قرارداد) که قبلاً با مجری طراحی  در مورد آنها توافق شده است انجام دهد .
ماده ۲۵: طرحهای مدیریتی پروژه و گزارش پیشرفت کار مجری طراحی
مجری طراحی  موظف است ظرف مدت سه هفته پس از انعقاد قرارداد ، طرح مدیریت پروژه و طرح کیفیت پروژه و طرح پیکربندی پروژه را تهیه و تسلیم نماید، و پس از اخذ نقطه نظرات کارفرما ، آن را نهایی و به تائید کارفرما برساند . همچنین مجری طراحی  موظف است قبل از شروع هر مرحله طرح کنترل پروژه و صحت سنجی و اعتبارسنجی آن مرحله را به روز نموده و به کارفرما تسلیم نماید .
ماده ۲۶: قوانین کار و تأمین اجتماعی و مالیاتها
مجری طراحی  تأئید می نماید که از جمیع قوانین و مقررات ناظر بر این قرارداد از جمله مقررات و قوانین مربوط به کار و تأمین اجتماعی و همچنین قوانین مربوط به مالیاتها و عوارض کاملاً مطلع بوده و متعهد است همه آنها را رعایت کند. در هر حال مسئولیت عدم اجرای قوانین و مقررات فوق الذکر متوجه مجری طراحی  خواهد بود.
ماده ۲۷: قوه قاهره (فورس ماژور)
هر گاه بعلت حوادث قهری و غیر مترقبه هر یک از طرفین قرارداد نتوانند تعهدات خود را انجام دهند، عدم انجام تعهدات ، نقض قرارداد تلقی نخواهد شد و قرارداد بقوت خود باقی خواهد بود. جنگ اعم از اعلام شده یا نشده، انقلابات و اعتصابات عمومی، شیوع بیماریهای واگیر دار، زلزله، سیل و طغیانهای غیر عادی، خشکسالیهای بی سابقه و همچنین آتش سوزیهای دامنه دار که ناشی از کار مجری طراحی  نباشد جزو حوادث قهری محسوب شده و در مورد خسارات ناشی از آنها بترتیب ذیل عمل خواهد شد.
ماده ۲۸: قانون حاکم بر قرارداد
کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران که در ارتباط با موضوع قرارداد می باشد براین قرارداد حاکم خواهد بود.
ماده ۲۹: رعایت قوانین
مجری طراحی  مکلف است کلیه قوانین مملکتی و مقررات و آئین نامه های جاری اعم از مملکتی و شرکتی را رعایت نماید. درهیچ صورتی مجری طراحی  نمی تواند با عذر عدم اطلاع از قوانین و مقررات مزبور متعذر گردد.
ماده ۳۰: مرجع حل اختلاف
کلیه دعاوی و ابهامات و اختلافاتی که در ارتباط با موضوع قرارداد و انجام وظایف پیش آمده و طرفین نتوانند ظرف مدت سی (۳۰) روز از زمان مطرح شدن آنرا بین خود حل کنند، موضوع به شورایعالی انفورماتیک کشور یا کمیته حل اختلاف انجمن شرکتهای انفورماتیک ایران ارجاع و رای صادره برای طرفین قطعی، نهایی و لازم الاجرا است. مجری طراحی  نمی تواند به بهانه وجود اختلاف، اجرای مطلوب موضوع قرارداد را متوقف یا معلق نماید .
ماده ۳۱: فسخ قرارداد
 قرارداد در شرایط ذیل قابل فسخ می باشد :
الف) با اختیار کارفرما در صورتیکه میزان جریمه تأخیر مجری طراحی  موضوع ماده ۱۸ به ۲۵ درصد زمان اجرای قرارداد برسد.
ب) با اختیار کارفرما در شرایطی که مجری طراحی  قادر به تکمیل و انجام کل یا بخشی از تعهدات خود مطابق قرارداد و برطبق برنامه زمانی نشده و قادر به رفع نقایص خود ظرف مدت دو هفته از دریافت یادداشت در این زمینه نگردیده باشد.
پ) براساس اختیار یکی از طرفین در حالتی که طرف دیگر اعلام ورشکستگی نموده و یا اینکه قادر به انجام تعهدات خود نباشد.
ت) براساس اختیار یکی از طرفین در صورتیکه طرف دیگر منحل گردیده و یا درخواست انحلال نماید.
ث) براساس توافق طرفین.
ج) براساس اختیار هر یک از طرفین در صورتیکه حالت فورس ماژور ایجاد شده و مطابق ماده ۲۷ مدت آن از سه ماه طولانی تر گردیده باشد.
چ) براساس اختیار مجری طراحی  در صورتیکه موضوع تعلیق اجرای وظایف و ارائه خدمات موضوع قرارداد بیش از سه ماه مطابق ماده ۱۵ طول بکشد.
ح) با اختیار مجری طراحی  در صورتیکه میزان جریمه تأخیر کارفرما موضوع ماده ۱۸ به ۲۵ درصد زمان اجرای قرارداد برسد.
ماده ۳۲: تغییرات
هر گونه تغییر و یا اضافه شدن به موضوع قرارداد رسمیت نخواهد داشت مگر آنکه به صورت مکتوب و صریح به امضای طرفین برسد.
امضای شاهد اول                                                                           امضای شاهد دوم
 
بسمه تعالی
قرارداد داخلی اعضای تیم همراه من
مقدمه:
این قرارداد داخلی اعضای تیم همراه من (که از این پس قرارداد خوانده می‌شود) در تاریخ  1399/03/27 به منظور تشریح حقوق و تعهدات طرفین به شرح توافقات آتی منعقد و لازم‌الاجرا گشت:
ماده 1- طرفین قرارداد
الف) خانم حدیث فتحیان  به  شماره ملی 4433000000 به نشانی یزد شماره تلفن همراه 09911111111 که از این پس طرف اول خوانده می‌شود.
ب)  خانم مائده مظفری به شماره ملی  4433111111به نشانی یزد و شماره تلفن همراه 09922222222 که از این پس طرف دوم خوانده می‌شود.
پ) خانم مطهره فلاحی به شماره ملی 4433222222 به نشانی یزد و شماره تلفن همراه 09933333333 که از این پس طرف سوم خوانده می‌شود.
تبصره: به طرفین اول تا سوم جمعا طرفین یا موسسین گفته می شود.
از آنجاکه طرفین موسسین همراه من  در این عرصه به همیاری و همراهی یکدیگر در پیشبرد اهداف همراه من نیازمند هستند و هر کدام دارای صلاحیت و دانش فنی لازم جهت رفع کامل نیازهای فنی و تکنولوژیک و غیر آن می باشند؛
طرفین به شرح توافقات آتی متعهد و ملتزم میگردند:  
ماده ۲مدت قرارداد
مدت این قرارداد 3 سال می‌باشد.
ماده ۳- مبلغ قرارداد
 کل مبلغ این قرارداد 258.000.000 ریال می‌باشد.
–  این قرارداد مشمول مالیات علی الحساب به میزان ۵% می‌باشد.
ماده ۴ – تعهدات مجری
الف) برقراری ارتباط و هماهنگی مستمر با مدیریت، جهت پیشگیری از هرگونه ایجاد مشکل، وقفه، ضرر و زیان در اجرای طرح.
ب) ارسال گزارش و نتایج مطالعات مطابق زمانبندی طرح به مدیریت.
ج) تحویل یک جلد گزارش نهایی طرح جهت آرشیو مدیریت.
ماده ۵- تعهدات مدیریت
الف) انجام امور اداری مرتبط با طرح (پیگیری پرداخت‌های طرف قرارداد حل و فصل مسائل اختلافی
ب) هماهنگی با دانشکده و مدیریت دانشگاه و بسترسازی لازم جهت اجرای طرح.
ج) پرداخت مطابق با زمانبندی قرارداد پس از تأیید گزارشات و نتایج مطالعات و وصول از سفارش دهنده.
د) تهیه کارنامه پژوهشی  کاربردی طرح در صورت درخواست مجری.
ماده ۶- سایرموارد
–  مجری کلیه تعهدات قرارداد مذکور را شخصاً به عنوان مدیر و مجری طرح متعهد می‌باشد.
– محل اجرای قرارداد یزد دانشگاه علم و هنر
ماده ۷-یکپارچگی قرارداد

قرارداد و پیوست های آن یک مجموعه جامع و یکپارچه ای را تشکیل می دهند که بین طرفین مورد توافق و تأئید قرار گرفته است. قرارداد مذکور جایگزین کلیه قراردادها، ترتیبات، مکاتبات و ارتباطات (چه شفاهی و کتبی) قبلی که بین طرفین در ارتباط با موضوع قرارداد وجود داشته است، می گردد.
ماده ۸-تفکیک پذیری

چنانچه بخشی از این قرارداد براساس رای مرجع رسیدگی، غیرقابل اجرا یا غیرقانونی شناخته شود، صرفاً آن بخش از قرارداد بلااثر شده، لیکن سایر مواد همچنان لازم الاجرا خواهد بود.
ماده ۹-تغییر و اصلاح

هرگونه تغییر در مفاد قرارداد، صرفاً با توافق کتبی و قبلی طرفین امکانپذیر است.
ماده ۱۰-فورس ماژور

هر گاه به علت فورس ماژور یکی از طرفین قرارداد نتواند تعهدات خود را انجام دهد، عدم انجام تعهدات، نقض قرارداد تلقی نخواهد شد و قرارداد به قوت خود باقی خواهد بود.
ماده ۱۱-تغییر نشانی طرفین قرارداد

هرگاه یکی از طرفین قرارداد نشانی قانونی خود را در مدت قرارداد تغییر بدهد باید کتباً این تغییر را به طرف دیگر ابلاغ کند و تا وقتی که نشانی جدید به طرف دیگر اعلام نشده است ، کلیه نامه ها ، اوراق و مکاتبات به نشانی قانونی ارسال و تمام آنها ابلاغ شده تلقی خواهد شد.
ماده ۱۲-حل اختلاف

در صورت بروز هر گونه اختلاف درخصوص اجرای قرارداد یا اختلاف در تفسیر و تعبیر مفاد قرارداد، موضوع ابتدا از طریق مذاکره فیمابین و صورت عدم حصول نتیجه از طریق داوری مرضی الطرفین قابل حل خواهد بود. موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان به عنوان داور مرضی الطرفین انتخاب گردید. در صورت عدم پذیرش داور، موضوع از طریق مراجع قانونی ذیصلاح پیگیری خواهد شد .
ماده ۱۳-تعداد نسخه / امضای طرفین/ تاریخ

این قرارداد در 13 ماده، در تاریخ 1399/03/27 در شهر یزد تنظیم و امضا گردید که دارای 3 نسخه با اعتبار واحد است و با اطلاع کامل از مفاد آن به امضای طرفین میرسد.
امضا طرف اول: نام و نام خانوادگی                                                            
امضا طرف دوم: نام و نام خانوادگی                          
                                                                                                          
 امضا طرف سوم: نام و نام خانوادگی 
تقسیم وظایف در اپلیکیشن همراه من

(آقای شهراد رضائی طهرانی): 

مالک محصول:
ارتباط دهنده تیم توسعه و مشتری می باشد. مالک محصول بر خلاف نام شبهه برانگیز آن پیمان کار یا تهیه کننده پروژه نیست. بلکه پلی است ارتباطی میان همه اعضای درگیر در پروژه. اسکرام یک متدولوژی مبتنی بر روابط است و همخوان با ارزش اول از بیانیه چابک (Agile) به روابط بین فردی بیش از مستندات بها داده می شود. اما همان طور که گفته شد پیاده سازی چنین روابطی بین اعضای تیم توسعه و مشتریان کار چندان ساده ای نیست.


مدیر پروژه sysadmin , اسکرام مستر(حدیث فتحیان):

شخصی که مسئول نصب و راه اندازی و نگهداری سیستم یا سرور میباشد در حقیقت ادمین سیستم (یا System Administrator) نامیده میشود. ادمین های سیستم ممکن است عضوی از دپارتمان IT (مخفف Information Technologhy) باشد. اکثر مباحث مطرح شده در زیر برای ادمین های سیستم ویندوز و شبکه هم صدق میکند.

طراح پروژه(مائده مظفری):

توسعه دهنده نرم افزار
 • تحلیل نیازهای کاربران و سپس طراحی، تست و توسعه نرم افزار برای رفع آنها
 • ارائه نسخه های به روز شده نرم افزاری برای سیستم ها و برنامه های موجود مشتریان
 • طراحی اجزای برنامه های کاربردی و پایه ای و برنامه ریزی برای کارکرد صحیح آنها
 • ایجاد فلوچارت ها و مدل های کمک کننده به برنامه نویسان در کدنویسی
 • اطمینان از عملکرد صحیح نرم افزار از طریق کنترل و تست آن
 • مستند کردن فرایند تولید نرم افزارها به عنوان یک منبع برای نگهداری و بروزرسانی آینده آنها
 • همکاری با سایر متخصصان کامپیوتر برای ایجاد نرم افزار مطلوب

برنامه نویس(مطهره فلاحی):

برنامه نویس کامپیوتر، کدهای برنامه های نرم افزاری را می نویسد. تمام آن چیزی را که از طریق کامپیوتر می توان دید از بازی های کامپیوتری گرفته تا سیستم عامل هایی مثل ویندوز و برنامه هایی مثل Office از جمله محصولات نرم افزاری است که بخش قابل توجهی از آن ها را برنامه نویسان کامپیوتر تولید کرده اند.
story mapping
نمایی از صفحه ورود اپلیکیشن با استفاده از برنامه فتوشاپ

قرارداد تعهدنامه به رعایت محرمانگی
ماده نخست: مشخصات طرفین قرارداد
شرکت همراه من به مدیریت حدیث فتحیان به شماره ملّی 4433000000 به نشانی یزد- بلواردانشجو شماره همراه 09131111111 به عنوان بنیان­ گذار می باشد.
آقای رضایی طهرانی به شماره ملّی 4433111111 به نشانی یزد- بلوارجمهوری و شماره همراه 09130000000 به عنوان مالک محصول متعهد به حفظ و حراست از اطلاعات می باشد.
ماده دوم: موضوع قرارداد
موضوع قرارداد عبارت است از تعهد دوجانبه نسبت به حفظ و حراست از اسناد و اطلاعات  اعم از نوشتاری، مجازی و الکترونیکی و رعایت اصل محرمانگی متقابل پیش از تأسیس، در زمان حیات و پس از خروج هر یک از طرفین قرارداد حاضر یا انحلال کسب و کار اپلیکیشن همراه من می باشد. 
ماده سوم: اطلاعات و اسناد موضوع اصل محرمانگی
مطابق با ماده 2 قرارداد حاضر، اطلاعات، اسناد و فایل های الکترونیکی موضوع حغظ و حراست از آنها شامل؛
1- کلیه اطلاعات و اسنادی که مجاز به در اختیار قرار گرفتن توسط اشخاص ثالث نیست و شخص صلاحیتدار استارتاپ مجوز دسترسی را نسبت به غیر صادر می کند.
2- استراتژی های تجاری، اطلاعات و داده های فنی و مهارتی، طرح ها، یادداشت ها، نقشه ها و ترسیمات راهبردی نسبت به آینده استارتاپ، نمودارها، تصاویر، جداول، برنامه ها و نرم افزارها، اختراعات، ایده ها، ابزارها، اسناد قراردادی و حقوقی، اطلاعات مالی، نظریه ها، اطلاعات نسبت به مشتریان، قیمت ها، آزمایش ها، اطلاعات مربوط به نتایج بازاریابی، اسرار تجاری و محصولات عرضه نشده استارتاپ، ایده های تبلیغاتی، مشخصات فنی کارگاه یا محل فعالیت استارتاپ، طرح های اقتصادی و فهرست سرمایه گذاران، و دیگر امور فنی، مالی و تجاری مرتبط با موضوع فعالیت استارتاپ که در اختیار طرفین قرار دارد یا ایشان به آن ها دسترسی دارد.
ماده چهارم: مدت اعتبار قرارداد
مدت اعتبار قرارداد حاضر از زمان انعقاد قرارداد دو جانبه محرمانگی در مورخه 1399/03/27 آغاز و تا پایان مدت قرارداد در تاریخ 1400/03/27 میان لازم­الاجرا می باشد.
البته در صورتی که قرارداد حاضر تمدید نگردد، طرفین ملزم به حفظ و حراست از اسناد و اطلاعاتی که در مدت فعالیت خویش در استارتاپ داشته می باشد و هر گونه آسیب به کسب و کار از قِبل افشای اسناد و اطلاعات از سوی طرفین، ایشان مسئول جبران تمامی خسارات و زیان های وارده به استارتاپ می باشد.
ماده پنجم: تعهدات طرفین
1- طرفین متعهد می گردند که در صورت قطع همکاری با استارتاپ موضوع این قرارداد، همچنان بر مبنای اصل محرمانگی دو جانبه نسبت به حفظ اسناد، اطلاعات و اسرار تجاری کسب و کار پیشین اقدامات مقتضی را اعمال نماید. حتی در صورتی که پس از قطع همکاری، با استارتاپ دیگری وارد یک رابطه قراردادی شدند، همچنان نسبت به تعهد پذیرفته شده در این قرارداد متعهد باقی بماند. در غیر اینصورت مسئول جبران خسارات و زیان های وارده به طرف دیگر و مجموعه استارتاپ می باشد؛

ماده ششم: نُسخ قرارداد

قرارداد حاضر در دو نسخه و شش ماده با اعتبار واحد هر نسخه تنظیم شده و برای طرفین آن لازم الاجراست.

امضاء و اثرانگشت بنیان گذار/ یا نماینده قانونی ایشان      امضاء و اثرانگشت سرمایه گذار/ یا نماینده قانونی ایشان

امضاء و اثر انگشت شهود:
نمایی از اپلیکیشن همراه من با استفاده از نرم افزار فتوشاپ